Menu serwisowe w TX-P50X10

wojtstar

Member
witam czy wie już ktoś jak wejść w menu serwisowe w TX-P50X10 czy tak samo jak w seri pv 80 czy w inny sposób oraz czy ten telewizor 50 calowy posiada tuner mpge 4 z góry dziękuję za podpowiedż
 

majer3112

New member
menu serwisowe

w 42X10E dostać się do menu serwisowego można F -V (do całkowitego ściszenia) + 000 (na pilocie). Podejrzewam, że w 50X10E będzie tak samo
 

erło

New member
majer moglbys dokladnie napisac jak to sie wchodzi do tego menu service
bo nie chce mi sie szukac tego w historii a chętnie bym łobejrzoł co to za bajer
z góry dzieki
 

majer3112

New member
hmm

erło: j.w. naciskasz i przytrzymujesz F, jednocześnie V- aż to całkowitego wyciszenia (widać na ekranie i słychać) a następnie trzymając te dwa przyciski wciskasz na pilocie (kierując oczywiście w stronę TV ;) 3x0 (czyli 000)
Na ekranie pojawia się menu serwisowe (szary prostąkąt z danymi bliżej nie znanej mi treści poza niektórymi ;). Wychodzisz z menu naciskając EXIT na pilocie.
 

momot

New member
Czy któryś z kolegów podpowie mi, jak mogę sprawdzić czas pracy TX-P50X10 ?...W poprzednich modelach (PV) wystarczyło wejść w menu serwisowe i w lewym dolnym rogu była info na temat czasu pracy. W X10, w menu serwisowym nie znalazłem takiej informacji. Pozdrawiam i liczę na pomoc :)
 

beyco

New member
DEMBOL aby sprawdzić ilość godzin to wchodzisz do menu serwisowego Teraz wciskasz 2 i na następnej planszy wciskasz "ok". Będziesz widział tabelę na niebieskim tle. Kursorem jedziesz na ostatni wpis PTCT w tabeli a później na komórkę obok tego wpisu, która jest pusta. Teraz przez ok 3 sekundy trzymasz przycisk "mute", przekreślony głośnik. Powinien pojawić się czas oraz ilość włączeń i wyłączeń. Aby wyjść z menu trzymasz ok. 3 sekundy exit. Pozdrawiam
 
Do góry