Menu serwisowe w TV Samsung UE40D5000.

marmar230

New member
Nic nie doszło jedynie przestał czytać wyjście HDMI pod którym mam dekoder. Wydaje mi sie że trzeba bezie zaktualizować oprogramowanie dla SmartTV

Mam taki sam efekt jak u Kolegi i problem z wgraniem sterów od 5500 , a bardzo mi zależy na Smart tv...
Obecne oprogramowanie w moim 40'D5000 -to 001005 z 2011-10-03

proszę o informacje czy komuś się udało podrasować model wyżej.

Kolego TDX - Czy takie zachowanie TV jest normalne (brak wejścia HDMI - brak w opcjach SMART TV) ? , czy Twoim zdaniem rozwiązaniem problemu może być wgranie nowego softu ?
 

marmar230

New member
Kirek50 -masz rację -dzięki za przypomnienie..i przepraszam - acz kolwiek temat rozwija się od miesiąca w tym dziale i tu kieruje wyszukiwarka - jeżeli to możliwe proszę o przeniesienie całości do właściwego działu .. osób zainteresowanych tematem jest zapewne więcej .
Raz jeszcze sorrki i pozdrawiam .
 

pchelasty1

New member
to da sie rady to w koncu zrobic czy nie bo ja mam ten sam problem co koledzy po zmianie modelu nic sie nie zmienia tylko HDMI nie dzialaja. cz ma juz ktos jakis pomysl dlaczego tak jest????
 

Lord Tom

New member
menu serwisowe

Witam Panowie. Chciałem zapytać jak wrócić do standardowych ustawień serwisowych. Brat chciał pokazać mi jak wejść w menu i nie wiem czy coś zmienił w ustawieniach, ale menu tv nie jest po polsku. Boje się ze mógł cos zresetować:/ Dodam ze musiałem ustawiać na nowo kanały.
 

konrad81u

New member
Witam

Czy może ktoś z użytkowników forum podesłać zdjęcia ostawień serwisowych telewizora Samsung ue40d5000 ?
Chciałem sprawdzić menu serwisowe , coś przestawiłem i znikło w menu telewizora ustawienia sieci . Brak all share :(
Z góry dziękuje
 
Do góry