Menu serwisowe w Samsungu UE22D5003

vnb

New member
Witam, zakupiłem dzisiaj SAMSUNG UE22D5003, wciskam info > menu > mute > power i pokazuje mi się menu serwisowe, ale nie mogę nic w nim zrobić pilotem, a chcę wejść w opcje. Wiecie może jak sobie z tym poradzić? Proszę o pomoc.
Mam podłączony go tylko do gniazdka i jedno usb podłączone, antena nie podłączona, ale to chyba nie jest wina tego.
I zamiast RES: jakieś cyfry to mam RES: nosignal, może tutaj jest błąd?
Z góry dziękuję za pomoc.
 

tdx

New member
Bez reklam
W tych modelach menu serwisowe z pilota działa tylko za 1 razem gdy odpalasz nowy tv z pudełka...
Jak wcześniej odpaliłeś go normalnie to już raczej marne szanse... za pomocą pilota serwisowego bo ten model lana nie ma...
RES jak nie ma sygnału nie pokaża żanej wartości
 

vnb

New member
Ja chciałem zrobić jak na filmiku na YouTube. Da się? Nie mogę wkleić linku, więc można to wkleić na YT
Review and Hacking of Samsung UE22D5003BW LED TV
 

tdx

New member
Bez reklam
Tak jak napisałem jeśli nie działa Ci pilot w menu serwisowym to nie za bardzo jest jak... To kwestia wersji softu
 

vnb

New member
Ok, dzięki za odpowiedź. Trochę dziwna sprawa, bo osoba na filmiku pokazuje jak zrobić (a wcześniej włącza TV i pokazuje, że nie ma filmów z usb), wyłącza, robi i już ma. No ale trudno, w takim razie przez PS3 będę podłączał.
 

tdx

New member
Bez reklam
I wszystko OK, tylko na filmie gość ma taki sam TV jak Twój ale inny soft.
W Twoim jest zablokowana możliwość sterowania zwykłym pilotem w menu serwisowym...
 
Do góry