Menu serwisowe 40W5740

ant2

New member
Witam
Wiem jak wejść w MENU serwisowe - pojawia mi się na TV, ale mam pytanko które to sa przepracowane godziny? Może ktoś jakś screen z opisem wrzucić? Byłbym brdzo wdzięczny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
po co Ci taki stresssssss.
Przecież jak otwierałeś w domu to widać czy był wyjmowany czy nie :p.
 

taerg

New member
Ja mam inny problem z tym menu. Po wejsciu do tego menu, przestalo mi dzialac podswietlenie pilota RM-ED019. Czy wie ktos jak to mozna odkrecic?
 

daffyx

New member
Mialem tak samo, dodatkowo zablokowalo si kilka innych funkcji pilota - wszystko wrocilo do normy po tym jak wyciagnolem wtyczke z kontaktu - waczylem ponownie po okolo 2 minutach i wszystko wrocilo do normy tyle ze od nowa trzeba bylo zaprogramowac stacje tv - ustawic jezyk itd.
 

Ares78

New member
Generalnie do menu serwisowego nie powinno się wchodzić można narobić więcej szkód niż to jest warte także polecam unikać zbędnego grzebania tam. Co najwyżej w celu sprawdzenia czy telewizor który do nas trafił jest na pewno nówka sztuka.
 

jgx

New member
Bez reklam
Generalnie do menu serwisowego nie powinno się wchodzić można narobić więcej szkód niż to jest warte także polecam unikać zbędnego grzebania tam. Co najwyżej w celu sprawdzenia czy telewizor który do nas trafił jest na pewno nówka sztuka.
a myślisz że po co wszyscy wchodzą do serwisowego - zeby zrobić z tv prom kosmiczny?
 

Ares78

New member
W menu serwisowym jest też parę innych opcji... Zresztą nawet przez przypadek łatwo coś zmienić i potem problem bo nie pamięta się poprzedniej wartości, sporo tutaj takich przypadków zwłaszcza właśnie przy w5500.
 
Do góry