menu service do UE40D5003

marcco124

New member
Pewnie działa tylko mam jedno pytanie odnosnie dvix,czy jest jakas opcja na uruchomienie na tym modelu i czy menu jest w jezyku polskim czy angielskim.
 

tdx

New member
Bez reklam
podejrzewam że mój model chyba nie bedzie wstanie odtworzyc nagrań w dvxie ponieważ dokladny numer modelu to UE40D5003BW.

w czwartek sprawdzę czy w menu serwisowym da się cokolwiek odblokować bo w instrukcji jest napisane że odtwarza tylko zdjęcia i muzykę. Faktycznie strasznie to okrojone ze wszystkiego nawet złącza. Za ile kupiłeś?
 

marcco124

New member
Będę bardzo wdzieczny,ale wifi dziala po usb tak bynajmniej pisze w specyfikacji tv,a jeszcze jedno jesli działa wifi to z lapka po wifi połacze sie z tv bo obecnie oba kompy sa tak połączone.
 

tdx

New member
Bez reklam
akurat 5003 na pewno nie ma funkcji smart TV i nie ma obsługi internetu. Więc wifi nie podepniesz ani nie połączysz się z kompem. Po prostu TV nie ma takich możliwości musiałbyś mieć model UE40D5500
 

marcco124

New member
Witam,dzwoniłem do gościa ze sklepu w którym kupowałem TV i twierdzi że adapter pod wifi można podłaczyć i bedzie łączył się z netem.Jeśli okaże się to nieprawda to chyba mam możliwośc zwrotu towaru.Czy to prawda.
 

tdx

New member
Bez reklam
Tak masz możliwość zwrotu jako NTzU. Ale czytałeś instrukcję? Jest tam cokolwiek o podłączeniu do neta?
 

marcco124

New member
Nie ma nic na temat neta,zanim kupiłem to czytałem specyfikacje TV na stronie sklepowej nawet moge wam podać tą specyfikację:

Funkcje
AllShare (powered by DLNA) Tak
Smart Phone Remote support Tak
Wireless LAN Adapter Support Tak
One Foot Connection Tak
ConnectShare™ (USB2.0) Film
Anynet+ (HDMI-CEC) Tak
Channel List USB-Clone Tak
Automatyczne wyszukiwanie kanałów Tak
EPG (Elektroniczny Przewodnik po Programach) Tak
Teletext (TTXT) Tak
Język menu 29 języków europejskich
Automatyczne wyrównywanie poziomu dźwięku Tak
Automatyczne wyłączanie Tak
Zegar & On/Off Timer Tak
Sleep Timer Tak
Tryb gra Tak
Picture-In-Pict

więc towar niezgodny z opisem,to podstawa zwrotu
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie ma nic na temat neta,zanim kupiłem to czytałem specyfikacje TV na stronie sklepowej nawet moge wam podać tą specyfikację:

Funkcje
AllShare (powered by DLNA) Tak
Smart Phone Remote support Tak
Wireless LAN Adapter Support Tak
One Foot Connection Tak
ConnectShare™ (USB2.0) Film
Anynet+ (HDMI-CEC) Tak
Channel List USB-Clone Tak
Automatyczne wyszukiwanie kanałów Tak
EPG (Elektroniczny Przewodnik po Programach) Tak
Teletext (TTXT) Tak
Język menu 29 języków europejskich
Automatyczne wyrównywanie poziomu dźwięku Tak
Automatyczne wyłączanie Tak
Zegar & On/Off Timer Tak
Sleep Timer Tak
Tryb gra Tak
Picture-In-Pict

więc towar niezgodny z opisem,to podstawa zwrotu

tu masz instrukcje do twojego modelu link i ani słowa o internecie i dlna i wifi
 

marcco124

New member
OK,więc sprzedwacy naciągają aby ludziska kupowali ten sprzet wiec to też jest jakis powod do zwrotu towaru.Jesli nie posiadaja różnych funkcji wiec po co piszą takie brednie.Dla mnie jest proste towar niezgodny z opisem wiec podlega zwrotowi bez zadnego ale.
 

marcco124

New member
W Krakowie przez neta,ale dziwi mnie ze w specyfikacji podaja nawet to:ConnectShare Movie.Ale jak kolega twierdzi ze tej funkcji nie ma wiec ktos sobie jaja robi.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Proponuje Ci zrobić screen shot'a (dla siebie zanim zdążą zmienić opis) żeby udowodnić niezgodność towaru z umową i wysłać maila że towar jest niezgodny z załączonym screenem.
W mailu napisać że chcesz albo model który posiada funkcje zgodne z opisem czyli D5500 albo zwrot kasy+zwrot kosztów przesyłki
 
Do góry