Media Markt - Zabrze - Oblivion [BD] 29,99

WiTT

New member
Bez reklam
A nie wytrzymałem, na chwilkę włączyłem płytkę - uo matko, obraz żyleta, dźwięk poezja DTS HD Master Audio -> łącznie daje efekt dobrego kina, buźka sama się uśmiecha :)

Ja się boję włączać ścieżki dźwiękowe z dubbingiem :wink: Ale w tym wypadku, przy okazji, z ciekawości sprawdzę :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A nie wytrzymałem, na chwilkę włączyłem płytkę - uo matko, obraz żyleta, dźwięk poezja DTS HD Master Audio -> łącznie daje efekt dobrego kina, buźka sama się uśmiecha :)

Ja się boję włączać ścieżki dźwiękowe z dubbingiem :wink: Ale w tym wypadku, przy okazji, z ciekawości sprawdzę :)

A ja jakos nie wierze, ze w tym filmie jest dubbing a nie lektor. Obraz jest fajny i dzwiekowo tez jest dobrze nagrany film.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzis tez sprawdze z ciekawosci, ale cos mi sie wydaje ze koledze sie pomylil lektor z dubbingiem ;)
Co nie zmienia faktu, ze jeden i drugi to porazka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja sprawdzilem i tak jak mowilem jest lektor, chyba ze dubbing jest w wersji z netu :) dzisiaj kupilem film dary aniola i tak wlaczylem na chwilke to musze powiedziec ze obraz jest fajny i jeszcze fajniejszy dzwiek :) Pozdro..
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Sprawdzilem, jest lektor. I to nie poprawia polskich notowan - tylko DD 5.1. Oryginalna sciezka DTS MA kroluje :)
 
Do góry