Media Markt - Zabrze - Oblivion [BD] 29,99

WiTT

New member
Bez reklam
Koledzy, pomóżcie! :)

Kto jest z Zabrza i może w dniach 06.02.2014 - 08.02.2014 czyli od dziś do soboty odebrać film w Media Markcie w Zabrzu? :)

MM tylko tutaj ma teraz akcję Oblivion BluRay za 29,99zł (!).
Niepamięć Oblivion, Fantasy/Sci-Fi - Media Markt
Wybierzcie sobie market Zabrze i sami się przekonajcie. Zarówno wtedy jest ta cena na stronie jak i gazetka będzie dostępna tam.

Jeśli ktoś by dał radę, to bardzo bym był wdzięczny, oczywiście pokrywając później koszt przesyłki do mnie :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W zeszłym tygodniu kupiłem po 44 zł.
Kurcze, gdybys powiedział dziś do południa, to mogłem przejazdem podjechać. Teraz już klops.
A cesją Ci nie przywiozą albo do koperty nie włożą i nie wyślą?
 

WiTT

New member
Bez reklam
No niestety na stronie jest zastrzeżenie że promocja dostępna tylko w markecie :|
Kurza blada stopa, a zobaczyłem w dzień tę gazetkę przez przypadek - a do soboty nie będziesz w pobliżu Zabrza? Eh.
 

borasmax

New member
jesli jutro bede mial wyplate pomoge:)
tak btw w empiku jest fajna promocja oddaje sie byle jaki film DVD i ma sie znizke 20zl na dowolny film BR ja kupilem Transformers 3 za 40zl
tylko prosze przypomnij sie
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
No kolego, pocieszyłeś mnie i to bardzo :) Jutro się przypomnę, tylko powiedz w jakich godzinach :)

A o promocji w empiku wiem - byłem, przeglądałem - ale na moje oko spora ilość filmów zawyżoną cenę ma, tak by po obniżce 20zł (za DVD), wyszło na to samo co w sieci - cfaniaki w empiku są ;) Transów u siebie nie widziałem.
 

WiTT

New member
Bez reklam
dzięki kolego szubert :) jestem po dobrym słowie na PM z kolegą borasmax, trzymam kciuki że mu się uda :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co widzę 44zl oficjalna cena na stronie MM, to jak Wiciu Ci sie opłaca, jak odliczysz koszt wysyłki, to wyjdzie niemal na to samo?
 

WiTT

New member
Bez reklam
Mam MM w okolicy - i tak, cena 44zł jest ok, ale cena 29,99 + 5zł przesyłka = 34,99zł jest jeszcze lepsza ;) a jak jest możliwość to czemu nie skorzystać? ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No niestety na stronie jest zastrzeżenie że promocja dostępna tylko w markecie :|
Kurza blada stopa, a zobaczyłem w dzień tę gazetkę przez przypadek - a do soboty nie będziesz w pobliżu Zabrza? Eh.
Chętnie bym pomógł, ale niestety. Trzymam kciuki za pozostalych ;)
Pozdrawiam
 

WiTT

New member
Bez reklam
Taaadaaam :) Dziś otrzymałem, wielkie słowa uznania i podziękowania dla kolegi borasmax, za fatygę, chęci i całokształt. Wiara w dobrych ludzi rośnie - i to w sumie chyba bardziej cieszy niż sam fakt posiadania filmu :blagam: :eek:k:

6r77.jpg
 

WiTT

New member
Bez reklam
Dzisiaj młody zbyt długo rozrabiał wieczorem, może jutro sprawdzę. Żona na pewno nie odpuści ;)
 
Do góry