Mede8er MED1000x3D

darekguma

New member
Bez reklam
Witam wszystkich, troche czasu minęło ale w końcu zdecydowałem sie na ten player, nie mam dużego doświadczenia w tego typu sprzęcie, poprzednim odtwarzaczem był IcyBox3011. Nie będę się rozpisywał o jego danych technicznych, wszystko można znaleźć na stronie Odtwarzacz Mede8er MED1000x3D
oraz na
Test Mede8er MED1000X3D - Chip.pl

Tak naprawdę dzisiaj trochę się pobawiłem tym sprzętem i te pliki które posiadam chodzą bez problemu. Odtwarzacz jest trochę szybszy od Icka ale przepaści nie ma, menu przecietne, pilot mało recyzyjny, trzeba celować w strone odtwarzacza i tak jak piszą w teście Chip-a mało poręczny ale przynajmniej podświetlany. Jak ktoś ma jakies pytania co do Medka to pisać a postaram się odpowiedzieć.
 

siucha

New member
Oczywiscie ze ja mam pytanie skoro chcesz udzielic odpowiedzi ( a jesli nie na nastepny raz siedz cicho)

Jako ze mi Dune tv-101 nie radzi sobie zbytnio z dts hd ma

Zapytam jak tutaj jest?Oczywiscie im wiecej akcji tym lepiej , czy sie przeze przypadek cisza nie robi jak w dune?
 

darekguma

New member
Bez reklam
Oczywiscie ze ja mam pytanie skoro chcesz udzielic odpowiedzi ( a jesli nie na nastepny raz siedz cicho)

Jako ze mi Dune tv-101 nie radzi sobie zbytnio z dts hd ma

Zapytam jak tutaj jest?Oczywiscie im wiecej akcji tym lepiej , czy sie przeze przypadek cisza nie robi jak w dune?
Co tu dużo pisać, radzi sobie bez żadnego problemu, bez żadnych zaników, przerw itp. z plików mkv, struktury BD i iso, nie wiem jak się ma rzecz co do dzwięku wraz z 3D bo nie mam jeszcze takiego tv. Pisać, jak mogę to pomogę i podziele się wrażeniami.
 

broda1725

New member
Bez reklam
A czy lepszy jest ten odtwarzacz czy np. Egreat R200S PRO ? i czy ten co masz on jest na dwóch systemach ? zwykły i ma androida. Czy procek to Realtek ?
 

pebe86

Member
Bez reklam
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi który lepszy, który gorszy. Sprzęty są generalnie bardzo zbliżone do siebie jeśli chodzi o specyfikację techniczną (oba na Realteku).
Bazując jednak na swoich doświadczeniach (subiektywne wrażenia) skłaniałbym się ku Mede8er MED1000x3D. Podczas mojej krótkiej zabawy tymi sprzętami on sprawiał wrażenie stabilniejszego. Mede8er ma podświetlany pilot- bajer, ale czasami przydatny :)
 

krecik_1981

New member
witam właśnie zastanwiam się nad zakupem .wybór pomiędzy egreat r200pro z wifii a mede8er 1000xd3d, jeszcze chodzi mi po głowie xtreamer prodigy black. Będzie to mój pierwszy taki odtwarzacz więc nie znam sie zbytnio na tym. Jedynie z wygladu najabrdziej podoba mi sie egreat ale to sprawa drugorzedna najważniejsze oproramowanie wpsarcie i ogólnie który najlepszy>prosze o jakieś sugestie osób co się na tym sprzęcie znają pozdrawiam
 

darekguma

New member
Bez reklam
witam właśnie zastanwiam się nad zakupem .wybór pomiędzy egreat r200pro z wifii a mede8er 1000xd3d, jeszcze chodzi mi po głowie xtreamer prodigy black. Będzie to mój pierwszy taki odtwarzacz więc nie znam sie zbytnio na tym. Jedynie z wygladu najabrdziej podoba mi sie egreat ale to sprawa drugorzedna najważniejsze oproramowanie wpsarcie i ogólnie który najlepszy>prosze o jakieś sugestie osób co się na tym sprzęcie znają pozdrawiam
Med działa stabilnie, szybkośc przyzwoita, pilot podświetlany lecz działanie pozostawia wiele do życzenia(trzeba celować w urządzenie).
 

darekguma

New member
Bez reklam
Połaczenie sieciowe

Witam, Koledzy potrzebuję waszej pomocy, chodzi mi o połączenie sieciowe między Medem-routerem-komputerem stacjonarnym. Na kompie mam udostępnione pliki i odtwarzacz je widzi i odtwarza bez problemów. Czy jest możliwość aby działało to w druga stronę, komp widzi Meda w połączeniu sieciowym lecz jak na niego kliknę to otwiera się Media Player a bardziej zależy mi na tym aby był widziany jako dysk (dysk sieciowy o ile to mozliwe). W Medku mam zainstalowany dysk 1TB i zależy na przenoszeniu plików między kompem a Medem. Dzięki. Pozrawiam.
 
Do góry