Medal of Honor Warfighter !!!!!!

mataman

New member
Bez reklam
grał juz ktoś w beta medala (multii) wiem wiem jest juz ale na xboxie360

Medal Of Honor Warfighter BETA - Pierwsze Wrażenie GROM (Xbox360) - YouTube


Beta to kicha totalna. Wyglada jeszcze gorzej niż swego czasu beta BF3. Tekstury są tak niskiej jakości ze aż zęby bolą od patrzenia. Widać ze Frosbite 2 na konsolach to jest pomyłka.

Lecz jest jeden szczegół, mnie multi w tej grze kompletnie nie interesuje. Liczę na klimatycznego singla jak w jedynce, ale coś czuje ze zagram na pc.
 

Luvczenko

New member
duzo osob narzeka w sieci ;( mam nadzieje ze beta tylko jest tak niedopracowana a finalnej czesci bedzie ok, podobnie bylo chyba z beta do BF3 .
 

premek111

Active member
Bez reklam
Czy ktoś już gra ?
Chodzi mi o pełną wersje , kampania bo multi włączą zapewno jutro.Jakie wrażenia?
Ja czekam na kuriera , który moze juz wieczorem zapuka do drzwi :)
 

Luvczenko

New member
gram juz od 15 tej :lol: singla troszke liznołem na hardzie nawet nawet, co do multi to musze dac mu troche czasu ;-) multi wcale nie przypomina starego poczciwego medala z 2010 (a szkoda ) bardziej taki mixer call of medal .
 

premek111

Active member
Bez reklam
Tez juz troszkę udało mi się zagrać.Jesli chodzi o kampanie to jest fajnie , jest klimacik.Multi szczerze wolę CoD, tu chyba musze troche ogarnąć.
ps : czasem wystepuja problemy z dźwiękiem ( niektóre efekty ), zanika na na chwile , niezależnie czy w TV czy ampli.
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
Ja w piatek wymieniłem za Xcoma a dziś oddałem - totalna masakra !!! nie tak się robi gry
Multi to pomyłka a taka miałem nadzieję. Wracam do BFa
Mam nadzieję że far cry 3 i hitman dadzą radę.
 

Luvczenko

New member
Gra jest naprawdę kiepska :p
blank.gif

Próbuje już od dwóch dni znaleźć w niej coś co mnie przekona, że warto ją zatrzymać ale wczoraj sie poddalem i wróciłem do starego medala w multii ;(
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
a kto powiedział że MW3 jest na tronie hyhyhyhy - ja ostatnio widzę że coraz gorzej robią gry - upraszczają maksymalnie wszystko po to żeby sprzedać jak najwiecej - nie ma już wyzwania z gier nie ma gier w których można przegrać, nie ma przygody, nocy zarwanych, nie ma kombinowania wlączasz instynkt i samo się przechodzi. Co ja bym dał za powrót Commandos ale w wersji tactical nie fps hyhyhy - xcom dał nadzieję ale chyba nie ryzykowali i nie rozwineli skrzydeł bo niewielu by kupiło rozbudowany tytuł. nawet Fpsy juz powielaja sprzedażowe pomysły - kurde kiedyś dla mnie królem był czeski Vietcong grałem parę lat na PC - nie wspominam o "operacji flaszpoint" bo to powinno dostać nobla - mam wielką nadzieję że na nową generację zrobią nową Arme. Powiem jednak że mimo wszystkich błędów i pomyłek itp. BF3 daje rade z klimatem, rozmachem, motoryka i gra się bardzo dobrze ( na hardkorze oczywiście ) Teraz czekam na Hitmana i mam nadzieję że nie spaprają tego jak reszty innych serii. Far Cry mimo wszystko to bedzie przygoda bo w dwójce brakowało włąśnie troszkę wiecej fabuły i przygody, w takim terenie to by się znakomicie sprawdziło i mama nadzieję że oprócz walki będą różne smaczki i rozrywki. Dobra juz nie wyrzucam żali ale nie mogę znależć ostatnio niczego ciekawego, niepowtarzalnego, rozbudowanego wartego polatania.:popcorn:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
sorki nie sprecyzowałem odpowiedzi ;) chodziło mi o mój tron, że jak na razie gram w to bardzo długo i w miare mi sie nie nudzi ;) ostatnio znowu zacząłem pogrywać. może pobije rekord innej gry w która grałem ok 7 lat :p a chodzi mi o wolfensteina w sieci :D ale jak wyjdzie mw4 to przesiądę sie na czwórkę :)
 

mataman

New member
Bez reklam
Ok tyle jadu przewija się przez sieć więc trzeba zareagować. Kampania single player w tej grze to jest mistrzostwo świata! Scenki przerywnikowe miażdżą wszystko co do tej pory pokazano, pure fun and excitement!

Multi nikogo i ocenianie tej gry (jak to robi 90% graczy) poprzez pryzmat multi jest totalnym bezsensem. Medal stoi singlem panowie!
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ja również jestem wśród nielicznych , którym gra się podoba.Tak jak napisłą Mataman klimat misji bomba , cutscenki na najwyższym poziomie, sama historia jest mówiac delikatnie mocno przeciętna , ale gra zasługuje conajmniej na 7.5-8.0.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ok tyle jadu przewija się przez sieć więc trzeba zareagować. Kampania single player w tej grze to jest mistrzostwo świata! Scenki przerywnikowe miażdżą wszystko co do tej pory pokazano, pure fun and excitement!

Multi nikogo i ocenianie tej gry (jak to robi 90% graczy) poprzez pryzmat multi jest totalnym bezsensem. Medal stoi singlem panowie!

Twoje opinie są dla mnie bardzo cenne więc dzisiaj zdecydowałem zamienić R6 na Medala :wink:
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
No ja właśnie sprostować bym chciał - ja wywalałem żale na multiplayera :) tylko i wyłącznie.
Singla nie robiłem bo szkoda czasu, ale żałuje bo w ostatnim mohu buł znakomity singiel.
Tak więc singiel jest cacy ale niestety multi to totalna porażka :( ale to juz pisałem :p
 
Do góry