Mecz polska-niemcy za darmo !!

WiTT

New member
Bez reklam
Ja w tej chwili mam kanał LSH Stream 6 (Polish) -> Volley -> klikasz w "Link#1" :) Flash Player w Firefox z adblock działa aż miło :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Trza było pytać ;) Wszystkie mecze można było tak obejrzeć :) Solarz może sobie blokować TV, internetu nie zablokuje :)
 

bluray

Banned
Ktoś pisze, że po interwencji Pana Prezydenta.

POLSAT HD też to pokaże.
W HD.

Ciekawe czy ktokolwiek wyrazi wdzięczność Panu Solorzowi ?
Zapewniam Was, że nadal POLSAT będzie lżony.

Czy N-ka dała kiedyś finał LM na otwartym TVN HD ?
Pytam, bo nie mogę sobie przypomnieć.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ktoś pisze, że po interwencji Pana Prezydenta.

POLSAT HD też to pokaże.
W HD.

Ciekawe czy ktokolwiek wyrazi wdzięczność Panu Solorzowi ?
Zapewniam Was, że nadal POLSAT będzie lżony.

Czy N-ka dała kiedyś finał LM na otwartym TVN HD ?
Pytam, bo nie mogę sobie przypomnieć.

Po pierwsze Prezydent nie powinien w ogóle rozmawiać z "biznesmenem " urząd Prezydenta służy innym funkcjom ,widziałeś żeby gdzieś na Świecie aby Prezydent prowadził takie rozmowy (no oczywiście może poza Rosją bo tam Putin ustala warunki dla urzędów ,sądów itp ale to jest skrajny przypadek )

Jeżeli sobie dobrze przypominam to w trakcie awantury o miejsce na multipleksie dla TV Trwam proszono prezydenta aby zajął stanowisko ,jednak Prezydent oświadczył ,że nie będzie się w to mieszał bo nie należy to do jego kompetencji - w przypadku Zygmunta Solorza było inaczej

Polsat stracił na tym wizerunkowo ,nie wykluczone że to się odbije finansowo .Na Fb ruszyły dwa profile namawiające do wypowiadania , bądź nie przedłużania umów - w sumie w internecie na temat kodowania imprezy ukazało się ponad 32 tyś wpisów ,oczywiście w znacznej większości negatywne

Z ligą Mistrzów to nie najlepszy przykład - nie grają tam Polskie drużyny .MŚ w siatkówce to była wyjątkowa impreza na dodatek prawdopodobnie już nie będziemy mieli okazji aby jeszcze raz ją organizować
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
A idż... się piszę i informuje kolegów :) Na pohybel polsatowi. No nic, dobre i kilka minut końcówki.
Następnym razem obiecuję poprawę ;) w ramach rekompensaty stawiam whiskey przy okazji jakiegoś "zlotu" :)
A wszystko oglądałem ze streaming'u, nie żebym jakoś płakał że to 100zł (jak bilet na mecz) ale dlatego że nie zapłacę za oglądanie reprezentacji Polski. To powinien być zakichany obowiązek wszystkich nadawców pokazywać "orzełka". LM, PlusLigę sobie mogą kodować, ale nie reprezentację. Dlatego wybrałem streaming. Na pohybel polsatowi ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Następnym razem obiecuję poprawę ;) w ramach rekompensaty stawiam whiskey przy okazji jakiegoś "zlotu" :)
A wszystko oglądałem ze streaming'u, nie żebym jakoś płakał że to 100zł (jak bilet na mecz) ale dlatego że nie zapłacę za oglądanie reprezentacji Polski. To powinien być zakichany obowiązek wszystkich nadawców pokazywać "orzełka". LM, PlusLigę sobie mogą kodować, ale nie reprezentację. Dlatego wybrałem streaming. Na pohybel polsatowi ;)

Ja bym nie zapłacił 1zł, w imię zasad. Nie i już, ale whiskey chętnie dziabne ;)
 
Do góry