Max Payne 3

Peek

New member
Bez reklam
Gra miała niewątpliwie swój świetny klimacik i jest jedną z oczerkiwanych kontynuacji po latach jak Spinter Cell: Conviction. Kolejna gra "must have" oj pociąąąąąąąąągnie po portfelu koniec roku.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Te dwa tytuły to obowiazkowy zakup :eek:k:
Szczerze nie wiedziałem ,ze planują 3 część Maxa:)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Bo to chyba dopiero dzisiaj wyciekło, śledze codziennie gryonline.pl i grrr.pl i wcześniej nic takiego nie było. Gra ma nawet juz swoją stronę, ale na razie nic na niej nie ma.
 

beamer

Banned
Jestem fanem poprzednich dwóch części. To były super gry i oby twórcy trzeciej części trzymali się pierwowzoru i nie zrobili z tego jakiegoś klona GTA IV, polegającego na bieganiu po mieście i obstukiwaniu śmietników, zaliczaniu zadań i innych nudnych gówien etc.
 

Peek

New member
Bez reklam
Max Payne nigdy nie był tzw. "Sandboxem", nie każda gra TPS polega na bieganiu po otwartym miescie (a może i szkoda).

Historia Maxa to mroczna, ponura opowieść i miejmy nadzieje, że i w tej cześci ten klimat zostanie zachowany.

Ale mamy przypływ TPSów, Mafia ll, Uncharted 2, Splinter Cell: Conviction i teraz jeszcze Max jeśli dodać do tego 2 mocne strzelanki FPS czyli CoD: MW 2 i Wolfenstein oraz wyścigi, bijatyki (ja jestem wyznawcą wyłącznie Tekkena i Fight Night) oraz gry sportowe to rok 2008 się chowa.
 

marecky_mm

New member
Dokładnie ,poprzednie 2 cz. to istny klasyk:eek:k:.Pamiętam jeszcze na necie patche do ściągnięcia ,gdzie gra napierała efektów a`la Matrix.Szok.
Faktycznie mam nadzieje że twórcy nie dają d..y i nie zrobią jakieś kaszanki.
 

mietek099

New member
Świetne info. Również ze smakiem ukończyłem dwie poprzednie części na PC, zatem na trzecią czekam z otwartymi ramionami. Ciekawe tylko na jaki krok zdecydują się panowie z Rockstar. Mi osobiście pasowałby stary system rozgrywki (oczywiście siłą rzeczy trochę ulepszony), ale wiadomo jak rynek gier na takie posunięcia często reaguje. Jak coś zostawią po staremu to źle bo odtwórczo a jak coś zmienią zbyt mocno to też źle bo "to już nie to samo".
 

Mefju

New member
Tak jak ktoś już tu mówił , film nie zachwycał , ale 2 część Maksiego była super :eek:k: Fajny klimat w grze , fajna grafa no i rozwałka ;)
 

bananoke

New member
Peek napisał:
...ja jestem wyznawcą wyłącznie Tekkena i Fight Night...
moze jakis spar w tekkenie 5tce?:)


co do maxpayna to mam nadzieje ze mile Nas zaskoczy :eek:k:
chociaz mam nadzieje ze sterowanie bedzie jakies NORMALNE
na kompie wiadomo- miod maxpayn to podstawa
jednak posiadalem tez wersje na ps2 i tu sie zaczynaly schody
pozostaje czekac 8)
 
Do góry