Max Payne 3 kto ma, kto gra?

Caparzo

New member
Bez reklam
armani jak boks ?? bo u mnie masakra ;P daje wycisk :)
trzeba dobrze skalibrować kontrolery wtedy zabawa jest przednia :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz odpoczywam :) Treningi zaczne jak zakwasy zejda, faktycznie daje wycisk takie machanie. Kalibracja to podstawa, musze nad tym popracowac bo czesto cos ucieka jedna reka, na gruszce juz kompletnie mi nie wychodzi.
 

Space

New member
myślę że max skończył się na części 1. ja załatwię sobie jak stanieje bo teraz kupować to... wolał bym już sniper elite v2 :)

Ee v2 miał tylko IMO fajne demo, a pełna wersja nie pokazuje nic nowego.. jeszcze bardziej skrypty widać niż w maxie..
Co do maxa to najbardziej podobają mi się kwestie wypowiadane przez samego Maxa.. naprawdę robię świetny klimat ;]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W Maxie najlepszy jest Bullet Time, bez tego ta gra by u mnie nie zagoscila. Klimat, grafika itp. w tej grze dla mnie to drugoplanowa sprawa.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Klimat brazylijskiej biedoty jest oddany baaaardzo dobrze. Gierka inna niż poprzednie, ale wciąga. Ogrywam drugi raz......


Sent from iPhone using Tapatalk
 

mg30906

New member
hmm , też miałem niemiecką (przywieziona z Austrii) włożyłem do konsoli ,po pierwszym uruchomieniu ściągnęła się aktualizacja i gra już od pierwszego włączenia była z polskimi napisami. Nie trzeba było szukać żadnej łatki.


pozdrawiam
 

Qbas77

New member
hmm , też miałem niemiecką (przywieziona z Austrii) włożyłem do konsoli ,po pierwszym uruchomieniu ściągnęła się aktualizacja i gra już od pierwszego włączenia była z polskimi napisami. Nie trzeba było szukać żadnej łatki.


pozdrawiam

to tym bardziej nic nie pojmuje...sciagnelo mi latke o nr.1.05 - menu jak i napisy j.angielski. ustawienia systemu oczywiscie jezyk polski.
probowalem odinstalowac i ponownie na nowo-bez zmian...

pozdro
 

dawid3k

New member
Max Payne 3, to tytuł warty każdej ceny. Niby ciągle strzelanie, ale na monotonie nie można narzekać. Gra długa jak jasna cholera, przyznam szczerze, że w pewnym momencie myślałem, że OK TO JUŻ NA PEWNO KONIEC, a okazało się, że czekało mnie jeszcze kilka godzin rozgrywki. Zdecydowanie polecam KUPIĆ, a nie ŚCIĄGAĆ.
 
Do góry