Matsui 42P900A 42" Plasma TV ...

Stecko

New member
Witam

Robie przymiarki do zmiany tv. Znalazlem taka plasme. Co to za firma i sprzet? Slyszal ktos o nim? Mam mozliwosc kupic go Nowego za 2500zl. Warto? Czy lepiej kupic Lcd Funai lub innych firm ale raczej 32" tak do 2500zl

Z gory dzieki za info i rade
 

Szopan

New member
Stecko napisał:
Witam

Robie przymiarki do zmiany tv. Znalazlem taka plasme. Co to za firma i sprzet? Slyszal ktos o nim? Mam mozliwosc kupic go Nowego za 2500zl. Warto? Czy lepiej kupic Lcd Funai lub innych firm ale raczej 32" tak do 2500zl

Z gory dzieki za info i rade


Wielkim ekspertem to nie jestem,ale proponowałbym,abyś odpuścił sobie wszelkiego rodzaju wynalazki,typu Matsui,a także Funai. Cena atrakcyjna i tyle - poza tym,kto na sprzęcie oszczędza,ten dwa razy płaci - taki jest efekt;)
Co do samego zakupu-dozbieraj trochę kasy i kup jakąś porządną plazmę,np.Samsung,Panasonic czy Lg - którą - musisz sam wybrać:D
Jeśli ze względów finansowych ma to być lcd'ek - to polecam inny wątek - a tak nawiasem - dołóż 399 zł i kup samsunga le 32r72 (lub 71b) -jest gdzieś w promocji,chyba w MM za 2999. Tylko nie Funai,Medion,Manta itp:p
Pozdro!!!

P.S.
Wybór TV jest trudnym,długim i bolesnym procesem,ale jakże przyjemnym,gdy wyląduje on w końcu w naszym domu;)
 
Do góry