Matryca w LG lm660s?

Nablabs

New member
Witam!

Znajomy pechowo rozpoczął użytkowanie swojego nowego nabytku - LG LM660S...
Położył tv na stole na folii bąbelkowej ekranem do dołu i przykręcił z tyłu uchwyt.
Po powieszeniu tv okazało się, że na środku ekranu jest duuuuża biała kwadratowata plama.
Nie zeszła po odkręceniu uchwytu. Sklep w którym był ów tv kupowany zobaczywszy co się stało - wypiął się na klienta i stwierdził, że naprawy gwarancyjnej nie będzie - pęknięta matryca;(((

No i teraz problem. Czy jest możliwość naprawy telewizora?
Zna ktoś symbol matrycy tam siedzącej i gdzie ew. można ją zakupić?
Jaki może być koszt naprawy?
No i ew. gdzie można takie coś naprawić - Wrocław-Warszawa-Poznań?...


Pozdr,
Nablabs
 

Krzysiek1024

New member
Uuuuu, ale pech. Trudno się nie dziwić sprzedawcy, niestety. Też polecam wysłać, może się uda. Może w Warszawie przy ul Kondratowicza 19, czyli w siedzibie LG, mają serwis. Chyba najlepiej tam, najlepiej znają swoje telewizory. Współczuję, przypomniała mi się wpadka kumpla, grał w piłkę kiedyś w domu, taką małą, pewnie każdy grał, ale on przez nieuwagę zahaczył o telewizor i przewrócił się i matryca też poszła. Nieprzyjemny widok ... :/
 

duzy213

Member
Tiaaa. Cholernie uczciwe podejście. Żenada.
co się czepiasz....??? a jak koncerny walą w nas rogi to ok...???, ja powiem tak... mam znajomego w sklepie rtv ,,duża sieć,, chłopak bierze w łapę od serwisu za wysłanie sprzętu... serwis ma robotę... , mi kiedyś padł moinitor po gwarancji i nie było problemu...
 
Do góry