Materiał na ekran......

Hej.. w dziale Kina domowe prowadze temat odnośnie stworzenia nowego pomieszczenia, wszystkie odpowiedzi tam uzyskałem(Chwała Forum) poza odpowiedzą na jedno pytanie...
Chodzi o kupno materiału na ekran ramowy,który znalazłem w ofercie Amazonu, mam możliwość transportu tej tkaniny do Polski, ale boje się w ciemno kupić materiału o którym nie wiele pisze i nie wiele wiem .... może ktoś jest w stanie coś doradzić.
DIY 16:9 Projector screen fabric, Projector screen material 95,7 x 53,9 inch (2,43m x 1,37m): Amazon.co.uk: Electronics
Ekran potrzebny do współpracy z Projektorem BenqW1070 w pomieszczeniu 20m2, pokój będzie cały pomalowany na czarno_Odtwarzanie filmów w 1920/1080
Odległość ekranu od projektora około 3m, widza od ekranu około 3.5m
 
Ostatnia edycja:

Unchained

New member
Ciężko powiedzieć co to tak na prawdę jest po fotce i zdawkowym opisie. Po wyglądzie można stwierdzić że to materiał z pvc na bazie włókna szklanego lub poliestrowego, taki jakiego używa np avers czy kraftmann (Matt White/ Matt White E). Jeśli planujesz pomieszczenie dedykowane do kina domowego to poleciłbym jednak użycie szarej powierzchni.
 
Ciężko powiedzieć co to tak na prawdę jest po fotce i zdawkowym opisie. Po wyglądzie można stwierdzić że to materiał z pvc na bazie włókna szklanego lub poliestrowego, taki jakiego używa np avers czy kraftmann (Matt White/ Matt White E). Jeśli planujesz pomieszczenie dedykowane do kina domowego to poleciłbym jednak użycie szarej powierzchni.[/QU
Z tego co wyczytałem po przeróżnych forach właśnie szara powierzchnia spisuje się lepiej, problemem jest to że nie mogę znaleźć sklepu,który by taką tkaniną handlował :/
Dzwoniłem do aversa to tylko sprzedają gotowe ekrany :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry