Mata antywibracyjna/plytka granitowa itp pod kolce.

Eydryan

New member
Witam.
Czy mata antywibracyjna/wygluszajaca pod podlogowki z kolcami beda dobre w zabezpieczeniu paneli przed rysowaniem i wbijaniem sie ich? Teoche za pozno sid obejrzalem... Ale niezle poniszczylem sobie panele. Teraz kombinuje co tu dac pod nie, cos wiekszego by pozakrywac to wszystko.. Bo przestawialem je ciagle, kat zmienialem itp i teraz dziurki i rysy sa w roznych miejscach ;x Stopki mozna kupic na kolce ale to zda egzamin aby nowych rys nie robic a ja musze stare zamaskowac. Plytka granitowa?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Czy dasz płyte granitową, czy deske z castoramy to twój wybór.. Co mamy ci doradzić??? Nie bardzo kumam
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Witam.
Czy mata antywibracyjna/wygluszajaca pod podlogowki z kolcami beda dobre w zabezpieczeniu paneli przed rysowaniem i wbijaniem sie ich? Teoche za pozno sid obejrzalem... Ale niezle poniszczylem sobie panele. Teraz kombinuje co tu dac pod nie, cos wiekszego by pozakrywac to wszystko.. Bo przestawialem je ciagle, kat zmienialem itp i teraz dziurki i rysy sa w roznych miejscach ;x Stopki mozna kupic na kolce ale to zda egzamin aby nowych rys nie robic a ja musze stare zamaskowac. Plytka granitowa?

Mam ten sam problem - niewiedza kosztuje i trzeba znaleźć rozwiązanie. Osobiście optuje ja płytą granitową... u mnie będą białe pod przyszłe Silver 8...
 

Bonaventura

New member
Nie wiemy jakie są straty. Nie widząc tego na oczy to jak wróżenie z kart. Ale są różne masy szpachlowe czy epoksydowe i przy niektórych wzorach paneli bardzo fajnie można wszelkie defekty zamaskować. Potem na to podstawka granitowa na kolcach (tym razem nie zapomnij o np. filcu pod kolce) i jak nikomu nie powiesz, że tam były rysy to nikt nie zauważy.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Nie wiemy jakie są straty. Nie widząc tego na oczy to jak wróżenie z kart. Ale są różne masy szpachlowe czy epoksydowe i przy niektórych wzorach paneli bardzo fajnie można wszelkie defekty zamaskować. Potem na to podstawka granitowa na kolcach (tym razem nie zapomnij o np. filcu pod kolce) i jak nikomu nie powiesz, że tam były rysy to nikt nie zauważy.

Jak to napisałeś - przypomniało mi się jak szukałem właśnie takiego zestawu naprawczego. Wtedy znalazłem coś takiego "quick-step repair kit", który zawiera 7 kolorów wosków... są fajne filmy pokazujące jak naprawić panele. Bedą wyglądać jak nowe.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Jak ktoś sobie jeszcze nie poniszczył paneli od kolcy dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie podkładek antypoślizgowych zamiast kolcy,to coś takiego jak podkładki filcowe pod meble ,tylko to nie jest z filcu tylko z jakiejś gumy.
Kiedyś stosowałem pod kolce też takie podkładki metalowe ,ale jak przesuwa się kolumnę to to wszystko się rozpieprza,znowu podkładanie ...
 
Ostatnia edycja:

Eydryan

New member
Patrzylem plytki granitowe. Na wymiar. Polysk czarne gladkie bez struktury zadnej z obrobionymi ladnie krawedziami grubosc 1cm 200zl sztuka krzycza to chyba jakas chira cena? Czytalem gdzies na forum ze ktos za dwie dawal 50 zl lol.
 
Do góry