Masz stary telewizor - masz kłopot - you tube przestanie działać

pasek

New member
Nie odkryłem,ale może dużo osób rozważy tą opcję bardziej poważnie ;-)
Będą musieli rozważyć tą opcje bo nie będą mieli innego wyjścia;) no chyba że faktycznie dobry pretekst na zmiane tv np. na większy ekran. Czekam na nowe modele od Sony w full hd :D. Mam chrapke na 50 cali.
 
Ostatnia edycja:

Graczomaniak

New member
Już widzę jak ludzie biegną do sklepów wymieniać swoje tv żeby im tylko youtube działał...

Gdyby mi na tym serwisie zależało w tv (a nie zależy) to wolałbym dokupić jakąś pierdółkę na usb za 100-150zł, te dongle jakieś z androidem co podobno nie tylko youtube ale masę innych rzeczy umożliwiają.

Dziadostwo ze strony google, z pewnością da się przystosować youtube w html5 do starszych tv, wystarczyłby tylko update softu. Ale wiadomo czemu go nie wydadzą chciwe świnie. Masz kupić nowy, nie aktualizować***stary.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oczywiście że pewnie dałoby radę ale to tylko pokazuje ich chciwość i nic więcej... a ludzie i tak oleją i nikt nie będzie zmieniał swojego tv dwulatka czy trzylatka ze względu na YT - chyba że ktoś nie ma co robić z kasą...
 

accu

New member
Bez reklam
Oczywiście że pewnie dałoby radę ale to tylko pokazuje ich chciwość i nic więcej... a ludzie i tak oleją i nikt nie będzie zmieniał swojego tv dwulatka czy trzylatka ze względu na YT - chyba że ktoś nie ma co robić z kasą...

Witam uprzejmie,
Na dwulatku(2013) będziesz przecież mógł korzystać z aplikacji Youtube nadal , natomiast na trzylatku(2012)już nie .Dotyczy to Ciebie niestety.
Względnie nowy tani odtwarzacz Blu-ray np.Samsunga czy Panasonic skutecznie może rozwiązać
ten problem .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się tylko mi chodziło o takie osoby które kupiły dwa lata temu tv - 2013, a którego produkcja była rok wcześniej czyli w 2012 roku . Pozdro.
 

agniesia

New member
Ale w wuja lecą aby zarobić kasę.Za 2-3 lata znowu coś wymyślą a ludzie będą zmieniać TV.Proponuję kupić nawet w miarę taniego PC/HTPC i podłączyć pod TV.Zero ograniczeń...(nie tylko w przypadku YT).

jasne, że tak! jeszcze nie upadłam na głowę, żeby co dwa lat zmieniać telewizor.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I tu się różnimy od tych co chcą naciągać, że potrafimy podjąć odpowiednią decyzję :)
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Na szczęście nikt nie powiedział że trzeba koniecznie zmieniać tv :) więc ktoś kto ma dwuletni czy trzyletni nie będzie zmieniał dla YT..

Swoją drogą to mógłby by być ciekawy materiał do dyskusji.
Jak by ktoś zrobił taką ankietę "Co ile lat zmieniasz telewizor".
I przykładowe odpowiedzi,np. dwa,trzy... ,do pierwszej awarii,do poważnej awarii, jakiś nowości... itp.
 

Torezz

New member
Trochę się załamałem, jak dowiedziałem się o tym usunięciu Youtube ze Smarta.(mam Samsung UE46 D6500).Zacząłem szukać alternatywy i trafiłem na Chromecast. Myślicie, że to dobra opcja?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Witam.
Żal wielki, ale będę musiał rozstać się z moim 3 letnim TV.
21.04. 2015 kupię coś co pozwoli mi cieszyć się z yt na nim.
Wszak yt na TV to podstawa:)
Dla mnie też żal. Nie mam zamiaru zmieniać 60 cali sharpa kupionego w 2012 bo ktoś uważa że ma mało kasy. Trudno obejde sie bez tego. Dziecko bajek nie będzie oglądać.

A jak sie ma konsola ps3 która co chwile ma aktualuzacje?? O tym niewiadomo nic
 

chronos69

New member
Trochę się załamałem, jak dowiedziałem się o tym usunięciu Youtube ze Smarta.(mam Samsung UE46 D6500). Zacząłem szukać alternatywy i trafiłem na Chromecast. Myślicie, że to dobra opcja?
Miałeś jakiś komunikat w SmartHubie? U mnie nie było Liczę, że jednak nie rozstaniemy się z YouTube'm w naszych D6500:
Tutaj zostawiają nam nadzieję:
Aplikacja YouTube zniknie ze starszych Smart TV
"Samsung z kolei przekazał informację, że YouTube nie będzie działał na modelach z 2010 roku, ale sytuacja urządzeń z 2011 i 2012 nie jest jasna."
Polski Chip, być może po "przetworzeniu dziennikarskim" tej samej informacji, pomija info o serii D i E (2011 i 2012) co też jest budujące:
"Samsung potwierdza, że aplikacja YouTube wkrótce zniknie z koreańskich Smart TV wyprodukowanych do 2010 roku."
YouTube zniknie ze starszych telewizorów Smart TV - Artykuły - Chip.pl
 

Ad@m

New member
Wszystkie tego typu apki mam zainstalowane na linuxowym odbiorniku sat i problemu nie mam i miał nie będę :)
 
Do góry