Marzenia

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja byłem 2 lata temu w Japonii i przez 10 dni (trochę na wariata) zwiedziłem na dobrą sprawę cały kraj, więc wydaje mi się, że miesiąc nie jest konieczny. Jest to zdecydowanie (jak dotychczas) kraj, który poza Chinami robi największe wrażenie. Efekt WOW gwarantowany :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Japonia cała w 10 dni - nieźle ale to naprawdę szybko trzeba było zwiedzać ... chyba że troszkę z tą całą Japonią to tak na wyrost napisane - ale wycieczki gratuluję :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja to mam takie 2 małe marzenia:

2016audis7-005.jpg





maxresdefault.jpg
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapomniales, ze maja tam szybkie pociagi ;).

Zwiedzanie codziennie 7.00-12.00. Tempo szybkie (czyt. CHORE), ale tylko tyle urlopu mieliśmy:)

W skrócie: Tokio, Kyoto, Nara, Hiroshima, Fuji, Osaka, a więc najważniejsze punkty zaliczone :)
Odnośnie szybkich pociągów to owszem, Shinkansen dla przykładu : Tokyo - kyoto 500 km, czas przejazdu 2h 20min :D
 

viki0987

Member
B&W 800 Diamond kolumny robią niesamowite wrażenie . Bylem na wizycie i odsłuchu w studio audio z moją Żoną i mówi tak te mi się podobają zabierzmy te :):). Jak się dowiedziała ile kosztują poszła dalej ale przyznała ze piękne :)
 

kosmoss

New member
Mi się marzy wycieczka na wyspy archipelagu Sokotra, niestety nie jest tam zbyt bezpiecznie, większość mieszkańców jest pochodzenia arabskiego. Tak czy inaczej krajobrazy piękne.
 
Do góry