Marzenia

KamilaKornet

New member
Nie ma się już co z nią droczyć. Biedna poza dużymi cyckami pewnie nie ma nic do zaoferowania, a już na pewno nie ma faceta, bo jaka normalna kobieta chwaliłaby się rozmiarami na forum hdtv:)

Rraczej się nimi nie chwalę ,za to widzę wyraźnie czego wam brakuje ,,na pewno nie tv oled!!!!
Dla Ciebie nie mam nic do zaoferowania...niech dobrze zrobi Ci żona póki ją jeszcze masz!!!
Biedna to nie jestem tylko Ci faceci co guzik od pilota do tv pomylili z tym co kobieta ma pomiędzy nogami..ja nie mam faceta? Ciekawe...to raczej Ty nie masz kobiety...chyba ze plastikową:) bez odbioru..czas zamknąć ten wątek.
 

fred23

Member
Rraczej się nimi nie chwalę ,za to widzę wyraźnie czego wam brakuje ,,na pewno nie tv oled!!!!
Dla Ciebie nie mam nic do zaoferowania...niech dobrze zrobi Ci żona póki ją jeszcze masz!!!
Biedna to nie jestem tylko Ci faceci co guzik od pilota do tv pomylili z tym co kobieta ma pomiędzy nogami..ja nie mam faceta? Ciekawe...to raczej Ty nie masz kobiety...chyba ze plastikową:) bez odbioru..czas zamknąć ten wątek.
zluzuj gumkę w majtkach bo Ci zaraz żyłka na czole pęknie :razz:
 
R

Repugnant.

Guest
kamila wytykasz nam ze ,marzymy,o ,laskach,ze wszystkimi ich przymiotami:) itd wiec w pierwszej czesci ktorej nie zrozumialas troche przekornie zapytuje czy wy kobiety marzycie o dziadach borowych zaniedbanych i nie koniecznie ladnie pachnacych:p
 

KamilaKornet

New member
OK SIŁA ZŁEGO NA JEDNEGO,,widzę za marzycie o lodach i sperma Wam mózg wypaliła...może już wystarczy kontynuacji debilnego wątku?Co na to moderator ,,jak nie trzeba to kolega Kiki jest jak pershing:)
 

bokciu

Banned
Nie ma się już co z nią droczyć. Biedna poza dużymi cyckami pewnie nie ma nic do zaoferowania, a już na pewno nie ma faceta, bo jaka normalna kobieta chwaliłaby się rozmiarami na forum hdtv:)
No chłopie! W punkt! Brawo!
U Pani Kamili najwidoczniej całe życie kręci się wokół jej cycków, które z pewnością są jej atutem...I wszystko byłoby OK, gdyby nie dramatycznie próżne i infantylne podkreślanie tego waloru na każdym kroku. Jej przytyki co do innych kobiet jak również tych "naszych" są chamskie i prostackie. Kobieta najprawdopodobniej łapie chłopaków na cycki, gdyż poza nimi, nie ma niczego ciekawego do zaoferowania, a już z pewnością nic ze sfery umysłowej. Jej target, to facet spod dyskoteki w wózku z podświetlonym podwoziem i schowkiem pełnym kondomów.
A najgorsze w tym wszystkim jest to, że swoim prymitywnym zachowaniem i debilnymi frazesami pijącymi do naszych preferencji, prowokuje całą tę czczą gadkę. Nie jestem mizoginem, wręcz kocham kobiety i jestem daleki od ich obrażania, ale nie mogę przejść obojętnie obok takiego zarozumialstwa i pustoty.
Tak na marginesie - kobieta zarzuca wiecznie odbieganie od tematu HDTV w wątku nie do końca poświęconym temu zagadnieniu, ale sama reklamuje w nim swoje wdzięki...Cóż za brak konsekwencji...
 

bokciu

Banned
OK SIŁA ZŁEGO NA JEDNEGO,,widzę za marzycie o lodach i sperma Wam mózg wypaliła...może już wystarczy kontynuacji debilnego wątku?Co na to moderator ,,jak nie trzeba to kolega Kiki jest jak pershing:)

Puchu marny, czy Ty siebie słyszysz? Czy Ty widzisz jakie brednie wypisujesz? Debilny wątek?
A kto zachowuje się tu jak największy debil?
Kilka dni temu ktoś zapytał jakie masz sprzęty, na co wyjechałaś z wymiarami, ale nie sprzętu, a własnego ciała. Teraz masz czelność pisać o lodach i spermie, zarzucając kontynuację wątku...Widać jak na dłoni, że największe problemy z seksualnością masz tutaj Ty.
Rozumowanie na poziomie neandertalczyka...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Bokciu
Nie ma co kontynuować tej dyskusji bo kamila z automatu wrzuca wszystkich facetów do jednego wora i myśli, że duże cycki to wabik na każdego chłopa.
Zapomniała, że są różne gusta, nie mówiąc o tym, że każdy normalny facet szuka żony na pewnym poziomie intelektualnym, a nie pustej lali z kruczo-czarnymi włosami, tipsami na 5cm i cyckami do kolan - to nie forum Nowa Huta/Sebix.pl jak coś Kamila.

Wracając do marzeń.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wracając do marzeń.
[/QUOTE]


Porównaj z E63 AMGs jeśli będziesz miał okazję. Myślałem, że nic lepszego od RS6 nie da się wyprodukować, dopóki nie przejechałem się Mietkiem...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mi chodzi głównie o wygląd samochodu, a RS6 moim zdaniem jest o wiele ładniejsze, zewnątrz jak i w środku, a co do jazdy to zakładam, że w tym przedziale cenowym oba auta muszą być maks komfortowe.
 
Do góry