MARKETOWY TV DO 2500 CZY warto?

kasz1

New member
Toshiba 46TL938
Philips 46PFL4908H
LG 47LN575S
Sony KDL-46R470
lub coś z plazm wiadomo ze wtedy bez wielu bajerów ale za to większe ścianę mam 3,5 metra
pokój nie nasłoneczniony ale chciał bym dziecku puszczać filmy z pendriwa i przeglądać foto fajnie by było mieć tez dostep do neta ale w tych dużych to nie możliwe. Tak czy tak niektórzy wiedzą i się znają ja pojęcia nie mam więc proszę o pomoc.Bo podobno są rużne matryce rużne technologie co innego piszą na opakowaniu co innego jest chodzi mi o odświeżanie bo z tego co czytam to jest bardzo ważne no i to hd i ful hd

Panasonic TX-P42ST60E ta jet ful hd ale mała
PANASONIC TX-P50X60E
SAMSUNG PS51F4500
SAMSUNG PS51F4900
 

kasz1

New member
A jak jest z tym Toshiba 46TL938 nie jest lepszy od Philips 46PFL4908H nigdznie nie moge znajśc porównania tych tV , ta toshiba ma więcej bajerów ale pewnie słabszą obsługe lub coś nie tak ,Tak jak pisał kolega digitalus ten tv
plazma tx-p42st60e. pewnie obraz żyleta ale znowu wielkość troche małytak więc zobacze ile uzbieram do konca tygodnia pieniędzy i się zdecyduje.
A jak jest z tymi dokładkami by zrobić z tv smarta podobno jest coś takiego co się wpina w usb i robi się android czy smart.
 

Maszyna

New member
Jako użytkownik Toshiby (40TL933) mogę polecić model 46' - to jest to samo co 46TL939 (wersje marketowe mają 8 na końcu). Swój model kupowałem na początku roku i wahałem się między Philipsem (serii 5/6) a Tośką - ty masz do wyboru Philipsa w serii 4. Do odtwarzania filmów z USB, podstawowego dostępu do sieci (Onet VOD, WP, słaby Youtube - jak nie Wi-Fi to Etherent) jest bardzo dobra. Niewiątpliwym plusem jest półmatowa matryca, a nie błyszcząca jak w Samsungu czy Philipsie - zobacz jak grają, włóż USB i oceń.
 
Do góry