marka PHILIPS w sieciach handlowych

Db-ticus

New member
Chciałem obejrzeć z bliska i przetestować sobie PHILIPSA 65PUS7600 ale na prózno znaleźć go na pólce w sieciach handlowych takich jak MM., saturn, RTVAGD (Bydgoszcz). Dlaczego TV innych marek np Sony, LG, SAMSUNG występują na pólkach niemal wszystkich salonów w szerokiej ofercie w kilku różnych a w przypadku takiego SONY niemal wszystkich modelach i rozmiarach, a taki PHILIPS traktowany jest po macoszemu. (zaledwie może 2 lub 3 najsłabsze lub zeszłoroczne modele). Nie wiem czy to jakać celowa polityka firmy PHILIPS czy samych salonów, bo w innych miastach jest podobnie z ofertą tego producenta (np POZNAŃ - model 7600 tylko w jednym MM i w dodatku tylko w rozmiarze 55'').
 
Oj..... chyba sieci handlowe już też zauważyły że markę Philips trzeba omijać szerokim łukiem ... bo potem same kłopoty nie tylko klienci ale pewnie i sprzedawcy mają .
Ps.U mnie po drugiej usłudze gwarancyjnej TV marki Philips dalej szwankuje :-( ...zwiechy , nie trzymanie ustawień obrazu , pionowe pasy na Matrycy itp .... teraz zalicza trzecią "gwarkę" ... to i tak "szacun" że ją przyjęli ale w końcu ile można ? ...a tak na marginesie wie ktoś ile przedłuża się gwarancja na TV firmy Philips po naprawie gwarancyjnej ?????
Z tego co wyczytałem to na naprawianą / wymienianą część TYLKO ok 3 / 4 miesięcy ...szok ! ... np matrycę . Ale w TV są przecież inne podzespoły ? ...jakoś dziwnie nawet konsultant od Philipsa nie wiedział ? , nie chciał ? mi tego wyjaśnić ....dziwne podejście.
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
W EURO możesz zawsze zamówić model na następny dzień do wybranego sklepu.
Też zauważyłem, że połowa TV to Samsungi. Połowa połowy to LG.
Brak np. TCL który puszcza coraz to ciekawsze TV.
 
dzięki za info ( 3 tygodnie na "gwarce" )...i pewnie dlatego udało mi się po raz kolejny zareklamować w/w TV ...może coś pomoże ale zaczynam już wątpić.... a i trochę mi żal tego modelu bo obraz naprawdę mi się podoba....co z tego jak FW lub HW niedopracowane :-(
pozdro
 
Ostatnia edycja:
Do góry