Marantz wprowadza wzmacniacz stereofoniczny PM 6005 i odtwarzacz CD 6005.

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
haha, przerabiałem dopiero co tą imprezę, toż to małe wesele teraz :)

Wiesz co, ja tak postanowiłem zrobić kameralnie. Tylko rodzice, dziadkowie i obiad w knajpie. Nawet Ci powiem że tak planujemy pomału wziąć ślub, i też ja najchętniej bym zrobił podobnie. Nawet nie wiem czy chrzestnych prosić?, bo jak zaprosisz to powiedzą " wesela nie robi, tylko obiad a kasę trzeba dać". Nie zaprosisz tez powiedzą " Patrz, nawet do kościoła nie zaprosił":) Tak źle i tak niedobrze. Ja nie chcę niczego z pompą, a pieniądze które mam wydać na to żeby się ktoś najadł i dupsko obrobił, to wolę wydać na inne cele. Teraz to nawet jest sporo ludzi co w tygodziu biorą ślub i jakaś skromna impreza dla najbliższych, i taka opcja mi by pasowała. Zobaczymy jak to będzie...:)
 

WiTT

New member
Bez reklam
"Małe wesele" czyli obiad na Chrzciny - to mi tak wyszło 20 osób, właśnie poprzez najbliższych. Jak jesteś jedynakiem, to masz szczęście i małe przyjęcie, jak masz szwagierki/szwagrów siostry/braci... a jak jeszcze Twoja ratolośl jest pierwszą w rodzinie uhuhuu... to sam rozumiesz ;)

Ja młodemu nie żałuję, ale jak widzę dookoła jak to wszystko kosztuje to yhhh...

i weź tu uzbieraj na wyższy/nowszy model Marantza, NAD'a czy cuś... :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
"Małe wesele" czyli obiad na Chrzciny - to mi tak wyszło 20 osób, właśnie poprzez najbliższych. Jak jesteś jedynakiem, to masz szczęście i małe przyjęcie, jak masz szwagierki/szwagrów siostry/braci... a jak jeszcze Twoja ratolośl jest pierwszą w rodzinie uhuhuu... to sam rozumiesz ;)

Ja młodemu nie żałuję, ale jak widzę dookoła jak to wszystko kosztuje to yhhh...

i weź tu uzbieraj na wyższy/nowszy model Marantza, NAD'a czy cuś... :)

Dokładnie. Mam rodzeństwo. Tylko właśnie jak miałbym zaprosić najbliższych wójków i stryjków + ich dorosle dzieci ze swoimi rodzinami to już się robi wesele na 60 osób. Gdyby czlowiek nie miał innych wydatków, to pal licho bo ślub jest raz ( czasem 2, 3...4:)), ale szkoda się zapożyczać żeby wujek Franek powiedział że bigos był za zimny, a i wódka pewnie lewa. Wiesz jak to z rodziną jest?
 

WiTT

New member
Bez reklam
Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu, coś w tym jednak jest ;)
A to że wujek Franek powie że zimne to jeszcze jak Cię mogę, ale widywałem sytuacje że taki wujek Franek zasnął pod stołem.. przed oczepinami... :eek:
to pal licho bo ślub jest raz ( czasem 2, 3...4)
To się nie opłaca, już lepiej pozostać przy pierwszej... :D :p :mrgreen:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz co, ja tak postanowiłem zrobić kameralnie. Tylko rodzice, dziadkowie i obiad w knajpie. Nawet Ci powiem że tak planujemy pomału wziąć ślub, i też ja najchętniej bym zrobił podobnie. Nawet nie wiem czy chrzestnych prosić?, bo jak zaprosisz to powiedzą " wesela nie robi, tylko obiad a kasę trzeba dać". Nie zaprosisz tez powiedzą " Patrz, nawet do kościoła nie zaprosił":) Tak źle i tak niedobrze. Ja nie chcę niczego z pompą, a pieniądze które mam wydać na to żeby się ktoś najadł i dupsko obrobił, to wolę wydać na inne cele. Teraz to nawet jest sporo ludzi co w tygodziu biorą ślub i jakaś skromna impreza dla najbliższych, i taka opcja mi by pasowała. Zobaczymy jak to będzie...:)

1000% racji kolego nie inaczej i zrob tak zeby tobie i przyszlej zonie bylo ok... a nie rodzinie..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mi dzis wpadlo w oko cos takiego ;)
Nowa seria PM8XXX.Czyzby było to uzupełnienie luki miedzy 7XXX a KI Pearl Lite? Widze, ze seria 7XXX nie jest już dostepna, wiec bardzij pasuje mi to na następcę PM7004...
A może w naszym kraju wschodniej Europy nie będzie dostępny?
 
Ostatnia edycja:

Broda4

Member
oj - temat stary i zakurzony.Ale sprzęty cały czas dostępne.
( chyba że ktoś ich nie sprzedał ).

wyjściowe ceny to 6005 - 2400
6004 - 1900

czy warto dopłacac różnicę ( chyba tak czy inaczej ) 500 zł?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
1900zł za PM6004 to sporo, pytałeś Blacka ile u niego? Może ma taniej.
W podanej przez Ciebie cenie za 6005, osobiście wolałbym używkę PM7004.
 

Broda4

Member
tak , wiem
ale to ceny ze strony.
Myślę że na pewno podlegają negocjacji.
Najsampierw :) interesuje mnie czy warto sie interesować się 04 a nie 05.

Do blacka głupio mi pisać jak się na razie rozpytuję.
Ale także może go już nie być w ofercie niektórych sklepów.

ewent ile może być wart 6004? żeby wynegocjować cenę?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mnie akurat nie interesują cyfrowe gniazda, dlatego wolałbym używkę 6004 a jeszcze lepiej 7004
 
Ostatnia edycja:
Do góry