Marantz SR7007, UD7007, NA7004, PM7004 + KLIPSCH RF-82, RC-64, RS-62, SW-115

Ano-2013

New member
Witam, posiadam kompletny wysokiej jakości zestaw kina domowego składający się z połączenia elektroniki Marantz i Klipsch. Planuje sprzedać kompletny zestaw wymieniony poniżej, sprzęt w idealnym stanie, na gwarancji. Proszę o składanie propozycji za cały zestaw, dla konkretnie zainteresowanych istnieje możliwość odsłuchu zestawu przed ostatecznym zakupem.

Marantz SR7007 (amplituner)
Marantz UD7007 (blu-ray)
Marantz PM7004 (wzmacniacz)
Marantz NA7004 (odtwarzacz sieciowy)

Klipsch RF-82 II
Klipsch RC-64 II
Klipsch RS-62 II
Klipsch SW-115

W cenie również stolik z litego drewna, wykonany na zamówienie oraz komplet kabli do podłączenia.
Szczegóły na PW.

P.S
(dlaczego sprzedaje?)
Nadal jestem wiernym fanem obu marek, jestem w 100% zadowolony z zestawu. Budujemy dom, każdy pieniądz się przyda, a sprzęt w związku z brakiem wolnego czasu jest mało używany. Oczywiście nie odpuszczam, po zakończeniu inwestycji napewno wrócę do nowych modeli Klipsch i Marantz
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
PM i NA zawsze schodzą jak ciepłe bułeczki i to w pierwszej kolejności ;)
To zacny komplecik, miejmy nadzieje, że się szybko sprzeda i będzie cieszył nowego właściciela.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wole poszukać jakiejś okazji z gwarancją. Bo różnie to bywa.
A jakbym znalazł jakiś powystawowy gdzie wystawią fakturkę vat to już byłaby eureka.

W sumie nie śpieszy mi się, a planuje wydać maks 5tysi na cały zestaw audio wart około 10tysi.

A widzę że wszyscy sikają na tym forum na punkcie Marantz i co drugi użytkownik ma to coś. Więc planuje kupić 7007 lub wyższe cyferki, chyba dobrze celuje?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nikt nie sika, spokojnie. Masz całą game innych producentów.
Używki, to dobry tor. Sporo zaoszczędzisz.
Zwróć szczególną uwagę na elektronikę, łatwo o bubla.
Kolumny natomiast są jak dobre wino, im starsze, tym... tańsze. Co nie znaczy gorsze.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Obserwuje też denony z seri 3 lub wyższej, blackninja proponuje hormana 171 czy 270, na pioniera tutaj psioczą.
Jakoś tak te Marantz są bardziej w obiegu, też tu wyczytałem że trzeba kupić co najmniej 5007

Na razie sobie radzę z Jamo + wiekowy ampli philipsa.

W co lepiej uderzyć?
http://allegro.pl/amplituner-marantz-sr5010-wifi-7-2-gwarancja-i5903785770.html
czy
http://allegro.pl/marantz-sr6007-jak-nowy-na-gwarancji-stan-idealny-i5881226563.html
czy
http://olx.pl/oferta/amplituner-marantz-sr5008-CID99-IDcY6rH.html#5200905fe1
 
Ostatnia edycja:

Murinio_86

Member
Obserwuje też denony z seri 3 lub wyższej, blackninja proponuje hormana 171 czy 270, na pioniera tutaj psioczą.
Jakoś tak te Marantz są bardziej w obiegu, też tu wyczytałem że trzeba kupić co najmniej 5007

Na razie sobie radzę z Jamo + wiekowy ampli philipsa.

W co lepiej uderzyć?
Amplituner Marantz SR5010 wifi 7.2 gwarancja (5903785770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
czy
MARANTZ SR6007 Jak NOWY na GWARANCJI stan idealny! (5881226563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
czy
Amplituner MARANTZ SR5008 Jarocin

lolo widzę, że zainteresowany jesteś tymi samymi ogłoszeniami co ja :) ja tylko nowych modeli nie biorę pod uwagę.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
myślałem o tym 6007 tylko kolo już się trochę buja, moim zdaniem cena za wysoka, w tej cenie kupiłem swój onkyo 818 i wg mnie to ciekawszy sprzęt.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
6007 i 818 jako nowe chodziły w podobnych pieniądzach. Plusem tego 6007 jest to, że ma jeszcze gwarancję. Co do ceny to faktycznie może ciut za wysoka. Jakby ze 200-300zł opuścił to byłoby ok.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Cena ceną Marantz jest drogi, 818 śmiało postawiłbym koło 7005.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ten onkyo troche malo popularny bo praktycznie nigdzie nie da sie go kupic. W porownaniu do marantza ktorego pelno.. nie wiem tylko w jakiego harmana, denona celowac tak aby miec spokoj na najblizsze kilka lat.
Mysle o jakiejs uzywce za 2k gwarncja lub nowy do 4k bo bym se na fakturke kupil.
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Harmana to raczej odpuść, myślę że ostatnia udana seria to 460 660 i 760, uderz w Cambridge u Blackninja dostaniesz dobra cenę a grać będzie dobrze w kinie i stereo, kosztem multimedialnych zabawek.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry