MARANTZ SR7005 , ARCAM AVR365 , EMOTIVA AUDIO XPA5 - który najlepszy?

leon_2003

New member
Witam,
Bardzo proszę o Wasze opinie na temat amp kina domowego, które umieściłem w temacie. Obecnie posiadam Amp Marantz SR 6005..Poszukuję uniwersalnego ampa, który sprawdziłby się w kinie domowym i w stereo. Cały mój zestaw audio składa się z OPPO93 + rDac + JBL L880. W najbliższym czasie chcę wymienić amp do kina, aby poprawić jakość dźwięku. Całość docelowo będzie grać z kolumnami Monitor Audio RX8.

Rozważam takie amp jak:

Marantz SR 7005 -o tym można poczytać w necie najwięcej i ku temu się skłaniam. Dużo nowinek. System 7.2.. Z tego co wiem, to dodatkowo można podłaczyć 2 wspomagające fronty.. Czyli robi się z tego system maksymalny 9.2? Dobrze myślę? Obsługa HDMI 1.4..3D.. ARC.. etc..

Arcam AVR365 - nowość i niestety chyba za szybko na jakiekolwiek testy? Jest 3D..ARC.. 7 kanałów..

Emotiva Audio XPA - niedostępny w Polsce, do ściągnięcia zza więlkiej wody, ale chwalony :) Ten system posiada jednak 5 kanałów :( Dobrze myślę?

Proszę o jakiekolwiek opinie, jeżeli mieliście do czynienia z w/w sprzętem..

Z góry dziękuję
Pozdrawiam :)
Wojtek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

damian820927

New member
Bez reklam
Zdecydowanie Emotiva 5 kanałowa końcówka + procesor zdeklasuje pozostałe dwie konstrukcje.
I mieścisz się w założonym budżecie.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Kilka fajnie grających w stereo jest:
Onkyo TX-NR1009
Arcam AVR-360
Arcam AVR-400
Marantz SR-7005
Harman AVR-760
 

leon_2003

New member
Witam,

Dziekuję za opinie.. Skłaniam się po przeanalizowaniu w kierunku Emotiva XPA5 + procek UMC1.. Jeżeli nie dam rady tego sprzętu przytargać do PL, to pomyslę nad ARCAMEM AVR 400.. :)

Pozdrawiam :)
Wojtek
 
Do góry