Marantz SR5004, Denon AVR-1910, Onkyo TXSR 607

Amra Lew

New member
Bez reklam
Nic nie jest źle.Starszy model bez dekoderów HD ale z wejściami/wyjściami HDMI co umożliwia nam wysłanie np:z PS3 dźwięku HD jako LPCM i gra gitara:) Ten sam sprzedawca ma model 7002 już z dekoderami HD w tej samej cenie.
 
Ostatnia edycja:

Mario448

New member
Lepiej wziąć coś takiego czy coś z nowszej lecz tańczej linii czy to marantza, denona czy onkyo? Ten SR7002 całkiem ciekawie się przedstawia.
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Ciężko powiedzieć,nie wiemy z jakiego źródła sprzedawca posiada ten amplituner a to ważna kwestia jakby coś się popsuło.Dźwiękowo ten klocek jest zachwalany i stawiany wyżej niż obecny model SR6004 ale to też nie moja opinia a wyczytana w necie:)Ja osobiście mam dylemat pomiędzy SR6004 a AVR460 Harman.Pozdrawiam.
 

Mario448

New member
Otóż to, słabo by było gdyby nie było możliwości naprawy na gwarancji, tego trochę się obawiam. Również zastanawiałem się nad SR6004 - dla mnie jako kompletnego laika, w porównaniu do 5004 różnica jest odczuwalna ale nie wiem czy dopłacałbym 1000 zł. Może gdybym wysłuchał ich na innych kolumnach niż Yamacha NS-F700 to róznica byłaby większa. Poleciłbym Ci jeszcze Onkyo TX-NR807. Z tego co tu czytam to całkiem ciekawy sprzęcik w cenie podobnej do SR6004. Poszukiwań ciąg dalszy. Pozdrawiam
 
Do góry