Marantz SR 7010 odtwarzanie z NAS

grzelex

New member
Witam,
pytanie do użytkowników ww amplitunera czy u Was jest podobnie. Obsługując media przez aplikację w komórce wszystko działa prawidłowo, natomiast pilotem czy przez stronę, nie mogę uruchomić odtwarzania poprzez wybieranie gatunku czy wykonawcy. Jeśli wybiorę albumy działa poprawnie. Gdyby był problem z plikami czy udostępnianiem zakładam, że podobnie byłoby przy obsłudze przez aplikację na smartfonie.
 
S

sojer2005

Guest
Witam,
pytanie do użytkowników ww amplitunera czy u Was jest podobnie. Obsługując media przez aplikację w komórce wszystko działa prawidłowo, natomiast pilotem czy przez stronę, nie mogę uruchomić odtwarzania poprzez wybieranie gatunku czy wykonawcy. Jeśli wybiorę albumy działa poprawnie. Gdyby był problem z plikami czy udostępnianiem zakładam, że podobnie byłoby przy obsłudze przez aplikację na smartfonie.

Witam,
na co dzień używam co prawda Bluesound Node 2 do odtwarzania plików z dysku sieciowego WD MyCloud, ale sprawdziłem jak radzi sobie funkcja Serwer Multimedialny w SR 7010 - u mnie nie ma opisanego przez Ciebie problemu, tj. odtwarza wszystko dobrze: wg albumów, gatunków czy wykonawcy.

Myślę, że to zależy głównie od NAS i zainstalowanego na nim serwera DLNA.
 

grzelex

New member
Dziękuję, że chciało Ci się sprawdzić. Kolega próbuje mnie przekonać do słuchania z dysku i chciałem zobaczyć jak to działa na amplitunerze. Może za jakiś czas przekonam się do tego.
 
Do góry