Marantz sr 5006 a 6006

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Masz kolego pełną instrukcje w PL???
W piątek zakupiłem 5006 w Saturnie i po rozpakowaniu pudła znalazłem w środku tylko nie wielką instrukcje w bodajże 6 językach w tym nie w PL ,płytkę. :(

Tak, oprócz tej na CD mam pełną w PL i tzw. Quick Start w ANG, ale tak jak pisali koledzy, do pobrania ze strony. Hmm, ciekawa sprawa z tą instrukcją; albo Saturn sciaga sprzet ze swojej niemieckiej bazy, albo ktos pozyczyl i zapomnial oddac, bo zakupil z niepewnego zrodla.
 
Ostatnia edycja:

outcold

Member
Krzysku mam pytanie dotyczące instrukcji, posiadam model sr7005 i dostałem 2 duże księgi w pozostałych językach oraz 3 mniejszą po polsku, nie wiem czy nie zauważyłem i leży dalej w pudełku czy nie było jej na CD. Nie jest mi ona jakoś specjalnie potrzebna pytam z ciekawości. Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

outcold

Member
Sorki ale wróciłem z imienin i .... :) chodziło mi czy do każdego modelu Marantza jest dodawana płytka z instrukcją??? Akurat nie mam pudełka pod ręka ale jutro pójdę sprawdzić czy jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mam jeszcze, zastanawiam sie czy jest sens wymieniac, to generalnie to samo jezeli chodzi o dzwiek. Jezeli sprzedam mojego to doloze i kupie 7007 a jak nie to plakac nie bede, to swietny ampli, dawno tak nie bylem zadowolony.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Poczekam jak będziesz wymieniał UD5005 na UD5007 :) , wtedy go odkupie od Ciebie :) , z resztą PM7004 też odłóż :), SR7005 też bym chętnie wziął, ale to za wysoka połka cenowa dla mnie nawet z Twoją ceną (za duzo na raz, ikony i elektornika, a jeszcze inne wydatki). Gdyby był w cenie nowego 6007 to pewnie bym sie nie zastanawiał, ale tak kupiłem 6006 i tez jest miód. Gdybym nie planowal jeszcze stereo zestawu, to nawet bym sie nie zastanawiał, ale jednak co stereo to stereo. Na moje ucho PM6004 grał lepiej jak SR7005, a z PM7004 było jeszcze lepiej.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bede pamietal, mam jeszcze pm6003 i pm6004 :)
Tak z ciekawosci, sr6007 z tego co widze to ok.4700zl a ja wystawilem za 4800zl wiec mysle z spokojnie bysmy sie dogadali :)
Jezeli chodzi natomiast o sr6006 to rewelacyjny ampli a teraz w tej cenie to juz rewelacja, no i ten wyglad, wiem ze nie kazdemu podchodzi ten design ale jak dla mnie to mistrzostwo.
 

juve25

New member
Jestem w trakcje ustawiania pod własne potrzeby SR5006 :) a jest tego sporo jak dla mnie :)
Panowie czy istnieje podłączenie neta do tego Marantza bez kabla?
Bo nie ukrywam że strasznie zaciekawiło mnie te radio internetowe
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, to znaczy jest sposob z tego co wyczytalem na ktoryms forum, ale szczerze mowiac juz nie pamietam tego rozwiazania. W kazdym badz razie taniej wychodzi pociagnac kabel co sam tez uczynilem.
 

juve25

New member
Nie, to znaczy jest sposob z tego co wyczytalem na ktoryms forum, ale szczerze mowiac juz nie pamietam tego rozwiazania. W kazdym badz razie taniej wychodzi pociagnac kabel co sam tez uczynilem.

A jak "hula" to radio internetowe ???Jaka jakość itd itp???
Warto dla tego radyjka ciągnąć z 20 m kabla po mieszkaniu ?? :lol:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie ze warto, ja pociagnalem 15m x3 bo jeszcze tuner sieciowy, BR itp.
Koszt nie jest duzy kabla, a stacje calkiem fajne duzy wybor i jakosc swietna, ja sobie bardzo chwale.
Zaluje jedynie ze nie pociagnalem 4 kabla sieciowego do PS3 bo ta po wifi duzo slabiej ciagnie, co jest dla mnie od dawna niepojete i przepinam jak chce cos zassac.
 

juve25

New member
Kurcze fajnie u mnie też koło amplitunera stoi PS3 na wifi od kilku ładnych lat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jezeli chodzi natomiast o sr6006 to rewelacyjny ampli a teraz w tej cenie to juz rewelacja, no i ten wyglad, wiem ze nie kazdemu podchodzi ten design ale jak dla mnie to mistrzostwo.

Na początku też w ogole nie bralem Marantza pod uwage wlasnie ze wzgledu na wyglad do czasu kiedy uslyszalem. Wtedy szybko się z nim przeprosiłem :)
 

kampers

Member
Panowie wbije tutaj mam pytanie. Czy wasze amp, na staniu czuwania grzeja sie ? Bo ja wlasnie to zauwazylem ze jest dosc cieply :> Podlaczony mam net do niego Marantz SR7005.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdzalem przed chwila i u mnie jest raczej chlodny. Ampli wylaczony w stanie czuwania takze mam z podpietym kablem internetowym.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A nie masz przypadkiem włączonej opcji HDMI Pass Thru? Czyli przepuszczanie obrazu i dźwięku przez ampli na TV, nawet przy wyłączonym amplitunerze. Wtedy zwiększa się pobór prądu.
 
Do góry