Marantz PM 6006 Klipsch RP16 M

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Ma Ktoś takie zestawienie i może podzielić się swoimi odczuciami odbieranej muzy ? Jak wypada w tym zestawieniu góra i średnica ? Wszelkie wiadomości mile widziane .
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Dzięki @blackninja wygląda na to że bez odsłuchu w docelowych warunkach się nie obejdzie , a jeszcze jedno jak w Twojej opinii z basem w tych kolumienkach z PM 6006 ? Czy w 15 m2 może się sprawdzić?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wiem Jędrzej ,że miałeś MA porównując do tych kolumn góra i średnica wypada podobnie .W przypadku Klipsch lepiej wypada dynamika i tempo nagrań ,ogólnie kolumny powinny się sprawdzić w 15 metrach
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Więc nie powinno być źle jeśli chodzi o podobieństwo z M.Audio w których brakowało mi trochę dynamiki i niższego zejścia dołu. Myślę o Marantz od dłuższego czasu gdy pierwszy raz usłyszałem go z Klipsch tylko że to były starsze modele i pamiętam że dość dobrze to odebrałem , a teraz nadarza się okazja za niezłą cenę zakupu pm i cd 6006 .
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Klocków Marantza słuchałem w różnych zestawieniach to dobry sprzęt szczególnie do muzyki poważnej gdzie ujawnia swoją dużą analityczność ,choć oczywiście dobrze się spisze też w innym repertuarze
Co prawda nie miałem okazji słuchać z kolumnami MA lub Klipsch ,ale świetnie grało z B&W praktycznie każdym modelem ,natomiast miałem pewne uwagi przy kolumnach Elac (niektóre modele) nie grało to najlepiej
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Więc nie powinno być źle jeśli chodzi o podobieństwo z M.Audio w których brakowało mi trochę dynamiki i niższego zejścia dołu. Myślę o Marantz od dłuższego czasu gdy pierwszy raz usłyszałem go z Klipsch tylko że to były starsze modele i pamiętam że dość dobrze to odebrałem , a teraz nadarza się okazja za niezłą cenę zakupu pm i cd 6006 .
Jak nowe, to dawaj na priva i sprawdzamy.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Żeby zakończyć temat z mojej strony napisze że jednak Marantz z Klipsch RP 160 dla moich starych uszy ;) jakoś nie pasował i po trzech dniach odsłuchu zamieniłem go na .. Pioneer SX-N30AE . Gra dopiero parę dni ale zaczynam coraz lepiej dostrzegać jego moim zdaniem plusy do poprzedników , przestrzeń , niższe schodzenie basów ( filmy) . Niektórych to na pewno zdziwi że ampli stereo może lepiej pasować niż ; rasowy ; wzmacniacz jednak jak na te parę dni sluchania różnej muzy z cd i radia zaczynam coraz bardziej skłaniać się że to będzie mój na ten czas :smile: dobry zakup.
 
Do góry