Marantz PM-11S3

viki0987

Member
Panowie nie ukrywam bardzo podobaja mi sie klocki marantza. Czy ktos mial stycznosc z modelem pm11s3 i moze sie wypowiedziec na temat dzwieku. Jak to jest z ta moca producent podaje 100w na kanal przy 8ohm. Czy nie lepiej jest kupic cos mocniejszego? Kolumny z jakimi mialo by to grac to klipsch rf7ii.

Ps. Jest okazja kupna uzywki Marantz PM-11S3 & Marantz NA8005 za 3000 e , moze uda sie cos urwac.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tu już opisowo nie pomogę. Z takim zakupem zrobiłbym wszystko by posłuchać przed. Klocek zacny bez dwóch zdań, ale czy takimi kolumnami się sparuje? Kup, najwyżej odkupię od Ciebie za pół ceny ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Według mnie 11 tak samo jak i 14 nie jest warta tych pieniędzy- za te pieniądze - mówię o nowym można kupić znacznie fajniejszy wzmak i co ważne znaczenie lepszy prądowo... nie znam tych kolumn ale być może 14 da rade, tym kolumnom a zawsze taniej to będzie... ale to trzeba byłoby posłuchać - ja w ciemno w życiu bym nie kupił wzmaka czy też innego urządzenia audio...
 

Daniyal9

New member
To musisz posłuchać takiego połączenia. Kiedyś słuchałem 14stek na moich Ikonach i już nie wyrabiały.. ;)


Mam 14-tkę SE i z moimi SF 3.0 -4 omówki wyrabiają i to jak!!!
Przypomnę , że Dali Ikon MKII6 są 6 omowe.


Co do wzmacniacza,telewizora,jedzenia,żony, szczoteczki do zębów...(hmmm), wybór należy a nawet trzeba wykonać w "POROZUMIENIU" z naszymi zmysłami,tj. odsłuchać,obejrzeć,powąchać lub zjeść,dotknąć tu i tam, wziąć do buzi...:shock::p
Pozdrawiam serdecznie.
 

dzik87

New member
pm 11 s 3 to bardzo potężny wzmacniacz, nie sugerowałbym się wpisami, że lepiej brać coś co ma więcej Watów. Z łatwością napędza kolumny typu Dali Epicon 8.

Nie sugerowałbym się również innymi wpisami, że można mieć za te pieniądze coś lepszego, bo co najwyżej innego. No chyba, że jakiś 10cio letni audiofilski wzmacniacz, który kosztował pierwotnie 50 tys.

Marantz jak z resztą widać w środku jest wykonany z elementów wysokiej jakości. Nie ma się do czego przyczepić. A czy brać, czy nie ,to tylko kwestia tego, jakie brzmienie kto lubi.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mam 14-tkę SE i z moimi SF 3.0 -4 omówki wyrabiają i to jak!!!
Przypomnę , że Dali Ikon MKII6 są 6 omowe.
Mi nie chodzi o impedancję. 4omówki wyrabiają ze wszystkim :)
Chodzi mi nie o głośność a jakość muzyki (z resztą jak zwykle chodzi mi zawsze o to samo). Pisząc "nie wyrabiały" miałem na myśli to, że ten wzmak wyciągał już niedostatki kolumn, podczas gdy z niższym modelem PM KI grają wybitnie. SF Venere to już jednak klasa wyżej od Ikon
 
Do góry