Marantz NR1402 - pytanie o nietypową konfigurację

hernanc

Member
Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego modelu amplitunera. Do amplitunera podłączony jest zestaw Jamo S506 (konfiguracja 5.0). W zupełności spełnia moje oczekiwania zarówno odnośnie brzmienia jak i konfiguracji ale mam pytanie do większych znawców tematu. Mianowicie lubię posłuchać sobie muzyki wieczorami nie za głośno i nie chcę używać kolumn frontowych a tych małych tylnych. Jest taka opcja pod przyciskiem Surround (multi channel stereo) jest ona w miarę ok ale frontowe też grają a chcę żeby grały tylko dwa tylnie głośniki, czy ktoś wie jak to można ustawić na tym amplitunerze??

PS. tylko proszę bez takich rad ,że stereo słucha się na frontowych bo wiem o tym i też słucham ale mam taki "widzimiś" na tylne głośniki wieczorem dlatego pytam o taką możliwość

będę wdzięczny za pomoc
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Witam.
Hernanc. Nie znam tego ampitunera ale wydaje mi się, że zasada pracy i ustawienia nie odbiegają zbytnio od zachowań innych amplitunerów. Dla tego myślę, że możesz to zrobić jedynie po przez ściszenie frontów i centralnego, lub wyłączenie centralnego poprzez menu amplitunera. Tak myślę.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

hernanc

Member
no dobra tak można kombinować ale nie chce mi się za każdym razem przecież wchodzić wylaczać głośników i konfigurować, bardziej interesuje mnie utworzenie nowego trybu albo cos w tym stylu, że wlaczam go jednym przyciskiem i gra tak jak chce...
 
Do góry