Marantz DV7001 vs 7600 ?

AvataR

Banned
Hmm ktory z tych dwoch Marantzow DVD jest nowszy i lepszy ?? Duzo mozna poczytac o 7001 ale znalazlem w dobrej cenie 7600 . Czy ktos wie ktory jest technologicznie lepszy i czym one sie tak naprawde roznia . Na pierwszy rzut oka parametry bardzo podobne ?

Dv7600 ma jakies upscalery ?
 
Ostatnia edycja:

Slawkus

New member
a co z plikami txt?

A ja ze swej strony mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tych odtwarzaczy:

czy obsługują one divixa z polskimi napisami (polska czcionka)??

może blackninja labo kiki coś powiedzą na ten tamat:) :hmm:
 

Slawkus

New member
Dzięki za radę, wysłałem już pytanie z prośbą po w/w numer gg;) Czekam ciągle na h/k (zwłąszcza na początek dvd 49 i dalej na avr 355) jak rozmawialiśmy, tylko ciągle korci mnie marantz sr-7002 i dv-7001, mam nadzieje że jak przypłyną ample i dvd to sięcoś rozjaśni. Potrzebuje tylko informacji, że w/w h/k nie będzie gorzej sobie radził w kinie i w muzie od marantza. Bo w sumie zdecydowałem się już na h/k, ale jeżeli jakośc będzie znacząco (kino + muza) na korzyś marantza, to sie jeszcze zastanowię:confused: . Bądź tu mądry i pisz wiersze:hmm:

Mam pytanie: odtwarzacz dvd marantza 7001 nie posiada dekoderów HD (m.in. master audio), dekodery te z kolei posiada amplituner sr-7002, czy wystarczy więc aby w takim zestawie tylko ampli posiadał w/w dekodery? :hmm:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
DVD nie musi mieć nowych dekoderów, bo są one przeznaczone dla odtwarzaczy nowych formatów bluray lub HDDVD. Na dvd nigdy nie będzie filmu z dtsHD, trueHD itp.
 
Do góry