Marantz czy denon?

Henry

Active member
Bez reklam
Jeśli masz taką możliwość żeby za dopłatą zamienić x2000 na X3000, to warto, przynajmniej ja bym tak zrobił :)
a przede wszystkim zobacz jak u ciebie będzie grał X2000 z CD i czy zauważysz poprawę po spięciu ampli+wzmak i czy do tej "poprawy" warto dopłacać ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Mówisz ze lepiej dołożyć kilka setek, tzn myślisz ze opłacało by się wymienić x2000 na x3000 za dopłatą £200? Bo mam taką możliwość.

Trzymajmy się tego, że chce rozbudować mój system o stereo a nie chce później żałować ze mogłem kupić lepszy..

Stary, przede wszystkim jeżeli chcesz bezproblemowo podłączyć zestaw stereo ( wzmak + Cd) to warto dopłacić. Dodatkowo w kinie zyskujesz na dynamice czy mocy. Na 100% wzmacniacz lepiej zagra niż CD + amplituner KD w stareo. Inna kwestia co komu wystarcza, bo są ludzie którym stereo wystarcza z amplitunera za 1k:) Ja jestem z tych ludzi co uważają że kupić raz a dobrze, bez zmieniania sprzetu co 2 lata, bo wyszedł kolejny model z jednym więcej wejściem HDMI.
 

collider

New member
Bez reklam
Ja widze, ze tu sie wszyscy lekko zagrzali ;). Uwazam, ze waznym elementem zestawu sa glosniki. W tym przypadku mamy dobry zestaw, ale nie wiem czy na tyle dobry by inwestowac w bardzo dobra elektronike. No chyba, ze w przyszlosci dojdzie do zmiany. Aktualne glosniki sa dobrane tak by spelniac dobrze swoja role z amplitunerem pokroju X2000.
 

Real_yeti

New member
W przyszłości chce zmienić przodu na mocniejsze podłogowe. Narazie to tylko plany. Myślę że najszybciej wiosna przyszłego roku. Tylko nie chce przy zmianie głośników zmieniać cały sprzęt.
 
Do góry