marantz 6009 dlna i spotify pytania poczatkujacego

lolo2

Well-known member
Bez reklam
witam;

Dzisiaj rozpakowalem swojego nowego marantza 6009 podlaczylem i skonfigurowalem dlna i teraz moje pytanie. Muzyke mogee normalnie odtwarzac, zdjecia tez pokazuje ale filmow nie moge uruchomic dlaczego?

Jest mozliwosc uruchomienia jednego serialu ale leci tylko dzwiek, nie ma obrazu.

Marantz nie ma kodekow to filmow?

Druga sprawa spotify, nie mam premium. W marantzie nie ma aplikacji spotify tylko flickr. Jedynie udalo mi sie uruchomic spotify na telefonie i dzwiek puscic po bluetioth. Czy jest mozliwosc aby spotify bylo na marantzie?

Gdzies niby trzeba sie zarejestrowac aby uzyskac rok gwarancji dodatkowej, gdzie? I sa z tego jeszcze jakies kozysci?
 

grzelex

New member
Z SR6009 filmów nie odtworzysz. Spotify tylko premium, jeśli nie widzisz, to włącz Menu->Wejścia->Ukrycie źródeł. Rejestracja na horn.eu w menu serwis
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czyli filmy to jedyna opcja laptop i po hdmi do ampli? Bede mial wtedy wszystkie kanaly?

Szkoda ze filmow nie czyta...

Kolejna sprawa, jak puszczam cos w stereo to graja fronty bez suba. Sub nie bedzie gral w trybie stereo?

A ten usb na przednim panelu to tylko dla appla? Zadnego pendriva tez nie otworze?
 
Do góry