Marantz 5005 problem z PS3

kret020573

New member
witam,
1. mam marantza 5005 do którego miałem podłaczone PS3slim po HDMI wszystko ok dopuki nie zauważyłem że grając np w ufc występuje nieznaczne spowolnienie akcji. Poczatkowo myślałem że coś internet bo pogrywałem na online ale kiedy zamiast podłaczyć HDMI do amplit. podłaczyłem bezpośrednio do TV a dzwięk po optyku do amplit. wszystko zaczeło przepraszam za określenie zap...ć. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Może zamiast podłaczyć konsole pod wejście w amplit. oznaczone BD powinienem ją podłaczyć pod wejście GAME. Czy to mozliwe że wchodząc na wejście HDMI Game w amplit i wychodząc z amplit. po HDMI do TV pomija sie jakieś funkcje które są wykorzystywane do obróbki BD? Teraz kiedy PS3 wchodzi do amplit tylko po optyku a do TV po HDMI ograniczam sobie możliwośc odsłuchu np. w True HD no chyba że jak bede chciał puścić jakiś film to przepne HDMI z TV do amplit i zmienie w ustawieniach ale to dość upierdliwe.
Panowie proszę o jakieś uwagi bądz własne spostrzeżenia.

2. tak przy okazji może ktoś wie co nalezy ustawić a ampli. aby oglądać TV bez włączonego amplit.? Dekoder jest podłączony z amplit. po HDMI, z amplit. wychodzi HDMI do TV.
 

gyc78

New member
ad.2) Co ustawić to nie wiem ale może podpasuje Ci moje rozwiązanie. Dekoder TV podłączyłem hdmi bezpośrednio z TV a optykiem z ampli. W tym momencie nie muszę włączać ampli i jest dźwięk z TV (do oglądania wiadomości itp. jedyna rozsądna opcja).
 

pbx

New member
2. tak przy okazji może ktoś wie co nalezy ustawić a ampli. aby oglądać TV bez włączonego amplit.? Dekoder jest podłączony z amplit. po HDMI, z amplit. wychodzi HDMI do TV.

Kret jutro sprawdze przy swoimi i napisze aby ci to działało, gdyż teraz robie pokój i ampli schowałem
 

kret020573

New member
2. tak przy okazji może ktoś wie co nalezy ustawić a ampli. aby oglądać TV bez włączonego amplit.? Dekoder jest podłączony z amplit. po HDMI, z amplit. wychodzi HDMI do TV.

Kret jutro sprawdze przy swoimi i napisze aby ci to działało, gdyż teraz robie pokój i ampli schowałem

i jak udało się ustawić tak aby oglądać TV przez amplit. w standby?
 
Do góry