Mapy Do Cod4 Nie Dzialaja

pete1

New member
witam. mam pytanie. 2 dni temu sciagnelem nowe mapy do cod4, gram juz drugi dzien i ani razu nie trafilem na nie. co mam zrobic? podobno zajefajne mapy a ja nie moge na nich grac :(
 

dienekes' shade

New member
Zasadnicza kwestia: jaką wersję gry posiadasz i z jakiego PS Store pobrałeś mapki? Jeśli na grzbiecie pudełka z COD4 widnieje napis BLES 00148, a dodatek zakupiłeś w polskim PS Store, rozgrywki na 4 nowych mapach znajdziesz na samym dole wyboru trybu gry. Przy konfigurowaniu prywatnego meczunowe mapy są na dole listy, zaznaczone na zielono.

U mnie hula :eek:k:
 

Tomasson225

New member
U mnie też hula wszystko :) Powody mogą być dokładnie takie, jakie podał dienekes' shade :) Bo jeżeli masz inne numery na pudełku niż te, które podane są w PS Store w opisie pack'a to wyrzuciłeś pieniądze w błoto :/
 

pete1

New member
dienekes' shade napisał:
Zasadnicza kwestia: jaką wersję gry posiadasz i z jakiego PS Store pobrałeś mapki? Jeśli na grzbiecie pudełka z COD4 widnieje napis BLES 00148, a dodatek zakupiłeś w polskim PS Store, rozgrywki na 4 nowych mapach znajdziesz na samym dole wyboru trybu gry. Przy konfigurowaniu prywatnego meczunowe mapy są na dole listy, zaznaczone na zielono.

U mnie hula :eek:k:

hmm... kupilem z uk ps store a jaka mam wersje gry to nie wiem, myslalem ze jak sciagne mapy to beda dzialalyh a tu :( . jakas instalacja jest potrzebna? szukalem wszedzie w opcjach ale nie moge nic znalezc.
 

dienekes' shade

New member
dienekes' shade napisał:
Jeśli na grzbiecie pudełka z COD4 widnieje napis BLES 00148

Wybacz autocytat, ale pisałem już jak rozpoznać posiadaną wersję...Owszem, mapki trzeba zainstalować z poziomu XMB, zaś po instalacji i odpaleniu gry zostaniesz poproszony o update do wersji 1.3.

Reasumując, jeśli nie zainstalowałeś dodatku, nie ma siły, żeby zadzaiał, hehe:-D Ponadto, nie wiem jak w GB, ale w polskim PS Store opis do mapek zawierał wskazanie wersji pod jaką kupuje się dane rozszerzenie. Wydaje mi się, że wszystkie europejskie sklepy PS mają mapki pod wersję PAL. Jeśli pomimo instalacji i update' u nie możesz grać w nowych lokalizacjach, to pewnie masz wersję ze Stansów.
 

Tomasson225

New member
Dienekes nie do końca. Bo np. kumpel ma wersję z Niemiec i ma na grzbiecie pudełka BLES 00149 i z map nici :) Tak więc musisz kupić mapy na tym PS Store, z którego kraju masz grę ;) Pozdrawiam.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja mam BLUS30072 wiec jaki to kraj ,USA ?
Kumpel ma ta sama wersje sciagną z Polski i nie działa .
 
Ostatnia edycja:

pete1

New member
wersje mam tak jak pisales BLES 00148, upgrade systemu zrobilem przed zakupem map wiec wszystko powinno byc w porzadku a nie jest:confused: . w opcjach wzielem prywatny mecz i mapki sa ale gdy gram online to za cholere nie moge na nie trafic. mapy wybierane sa losowo ale w ciagu paru dni grania chociaz jedna by sie pojawila prawda? nie wiem cholera co robic:(

edit1.
i jeszcze jedno. konsole gre i mapy kupilem w UK wiec nie ma bata zeby nie dzialalo. co to moze byc?

edit2.
oki. juz wszystko w porzadku ale chyba czeka mnie wizyta w sklepie w ktorym kupilem konsole i musze wykonac pare tel do sony... najpierw problemy z karta kredytowa mimo ze wczesniej sciagalem pelne wersje gier uzywajac jej a jak w koncu udalo mi sie kupic mapy to problemy z graniem na nich. ech... czy myslicie ze uniknalbym takich problemow posiadajac x360? mimo wszystko dziekuje wszystkim ktorzy odpowiedzieli na moj post.


A opcji edit użyć to się nie da, regulaminu przeczytać też się nie da? Nie dość, że cytat poprzednika to jeszcze 3 posty z rzędu, proszę na drugi raz zapoznać się z regulaminem - marcin0903
 

dienekes' shade

New member
Tomasson225 napisał:
Dienekes nie do końca. Bo np. kumpel ma wersję z Niemiec i ma na grzbiecie pudełka BLES 00149 i z map nici :) Tak więc musisz kupić mapy na tym PS Store, z którego kraju masz grę ;) Pozdrawiam.

Racja. Jak nabywałem mapki w PS Store to w opisie zastrzegano, że działają tylko z wersją BLES 00148. Mylnie założyłem, że tyczy sie to każdego kraju na Starym Kontynencie - wersje PAL.

@Ogr, tak - z rozwinięcia tego skrótu wychodzi "region" - Twoja wersja to wersja amerykańska. Trzeba pobrać mapki ze Stansów ;) Co do kompatibilności - tak jak pisałem wyżej, w polskim PS Store widnieje info na ten temat. Trzeba uważnie czytać opisy, bo niestety, nie wszystko pasuje, do każdej wersji gry.
 
Do góry