Manta Emperor IV

lukilodz123

New member
:hmm:Ma Mantę Emperora IV chyba jest to wersja dvd 020, ma usb i card reader ale chyba nie ma Prologic II. Pytanie jest takie, jaka wersja USB jest w tych dvd? Bo jeżeli 1.x to nie ma szansy aby odtwarzać avi w divx/xvid ale jak już 2.x to powinień pójść. Ktoś się bawił w ewentualne zmiany np. w sofcie aby z USB oglądać przez pena filmy? A co z wykorzystaniem card readera?
Z góry dzięki za zainteresowanie.
 

dinderi

New member
lukilodz123 napisał:
Pytanie jest takie, jaka wersja USB jest w tych dvd? Bo jeżeli 1.x to nie ma szansy aby odtwarzać avi w divx/xvid ale jak już 2.x to powinień pójść.
A ja mam pytanie, kto takie durne plotki rozsiewa po internecie, że co chwilę ktoś z tego typu rewelacjami sie pojawia?:fool:
 

lukilodz123

New member
Rewelacjami to nie poprostu pytam, dvd jeszcze stoi u rodziców więc sam nie mogę tego sprawdzić. Poza tym jest wiele odtwarzaczy, które mają możliwość odtwarzania z pendriva więc o co chodzi? Coraz bardziej nerwowe robi się to forum, już pytać nie można?
 

tomas26

New member
co do maty to posiadam ten model 023 i nawet odtwarza fimy z pendrivera ale on musi byc sformatowany w FAT 32 lub FAT tak samo przenosne dyski bo inaczej ich nie czyta
 
Do góry