Mania24 Pl

przemekdsxx

New member
Jeden trudny wybór juz podjęty Panasonic PV80.
Tak się składa że w tym sklepie mają go w dobrej cenie 2475 zł.
Kupował ktoś już w tym sklepie?

Ja chcę go wybrać ponieważ strona jest przejrzysta dobry kalkulator rat(w większości nie ma okienka gdzie można wpisać wpłatę własną a mi niestety udało się uzbierać tylko 1800 zł wiec resztę chcę na raty). Dobry kontakt a kurier od nich DPD ma oddział w moim mieście więc spokojnie podjadę rozpakuje obejrzę.

Z góry dzięki odpowiedzi.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Jeśli za pobraniem, to spokojnie możesz się zdecydować. Nie wiem jednak, jak to wygląda w przypadku kredytu, bo tutaj sklep nie wyda Ci telewizora bez podpisania umowy kredytowej.

ArtS :)
 

przemekdsxx

New member
Jednak zdecydowałem sie na gotówkę bo musiałbym sklepowi wpłacić wpłatę własną dopiero potem by wysłali otrzymując wcześniej potwierdzenie z banku że kredyt mi przyznali.

Mania24 pl juz nie jest konkurencyjna bo TV podrożał o 100zł więc na chwile obecna zamowie w electro pl :) za 2473
Dzieki za odp.
 

MohSETH

New member
Mania24.pl

Witajcie!

Mam problem z owym sklepem. Są kompletnie nieprofesjonalni, a klienta mają w du...

Kupiłem u nich Paniocrafta E810 i byłem zadowolony do czasu...
Zaczęło się na początku marca. Moje DVD przy odtwarzaniu płyt CD, bądź DVD przeskakuje z utworu na utwór i włącza się "search" Więc niewiele myśląc zawiozłem Piano do Mania24.pl 10 marca br. oddałem DVD... No i zaczął się koszmar. Na moje DVD czekałem 4 miesiące. Najpierw **** mówił, że jest w serwisie w Polsce i, że czekają... Po miesiącu powiedział, że wysłali do serwisu w Niemczech bo polski nie mógł sobie poradzić. Czekamy dalej... po dwóch miesiącach powiedział, że dopiero wysłali do serwisu w Berlinie. Nie dali mi nawet zastępczego DVD. Dopiero pod koniec z wielką laską... Nie oddzwaniali do mnie, brali po sto razy nr telefonu, który sto jeden razy gubili. Zwodzili mnie 4 miesiace. po czterech miesiacach przyjechało DVD. odebrałem je, a w domu okazuje sie, że jest nadal zepsute. Dzieje się to samo co wczesniej. karta gwarancyjna czysta. czyli rozumiem, że DVD przeleżało u nich w kanciapie 4 miesiace. Złozylem jeszcze raz reklamację i czekam, ale chciałbym dobrac im się do dupy by zamienieli mi DVD na nowe bądź oddali pieniądze... Wiecie może jak to zrobić?

Pozdrawiam
 
Do góry