Manewry Discovery i National i POLSAT Sport

bluray

Banned
Zacznę tak:
Za 10 minut na programie DISCOVERY HD ( nie mylę nazwy kanału) będzie dokument o zespole Metallica ! Ale tgo kanału już na N-ce nie ma ! Jest za to DISCOVERY ShowCase.
Ot taka droba zmiana nazwy.
A skąd ja to wiem ?
Ano mam ASTER HD a tam właśnie po zmianach kanał DISCOVERY HD został kanałem za dodatkową opłatą. I mi zniknął. W zamian dodali drugi kanał od National Geographiks ( jakieś WILD czy jakoś tam inaczej).
No i widzimy kojejną alckę nadawców w celu wymuszenia kasy. Następuje zmiana nazwy i podpisana umowa na wyłączność przestaje obowiązywać a kanał pod nieco inną nazwą nadaje te same pozycje w różnych godzinach.
Pionierem w tej dziedzinie sztuki był POLSAT GROUP.
Kanał sportowy typu permium p.t. POLSAT SPORT pozyskał "kolegów" POLSAT SPORT EXTRA, POLSAT FOOTBALL, POLSAT SPORT HD. I kładą wg. poważania tak by ograć nadawców z którymi zawierali umowy bez żadnych zobowiązań co do zawartości a frajerzy (czytaj: nadawcy) takie ofert nam widzą wciskali.
Teraz przetartą ścieżką idzie National Geographik i mocno obecnie Discovery.
Robią nas w konia, aż miło.
 

jedrek_125

New member
bluray z tym "dokumentem" to nieco przesadziłeś
Program TV Discovery HD Showcase - telewizyjny program dla kanału Discovery HD Showcase.TV na dziś, jutro i kolejne dni.
Program TV - Cyfrowy Polsat. W klatce czasu na kanale Discovery HD Showcase. , z tego co mi wiadomo to nie ma dwóch kanałów Discovery HD i Discovery HD ShowCase. To była tylko zmiana nazwy.

Niestey nie masz racji w tym ze to tylko zmiana nazwy , Na Europe wprowadza sie discovery ShowCase i taka jest roznica ze wszytkie materiały sa nagrywane oryginalnie kamerami hd , nie ma zadnego skalowania , czyli krotko mowiac ,,czyste HD ,,
Tu potwierdzenie
SATKurier.pl / HDTV / Discovery HD znika - będzie Discovery HD Showcase
 
Do góry