Mam wątpliwości, czy tak musi być?

balsam

New member
Witam!
Od tygodnia jestem posiadaczem TV Panasonik 37V8P którego docieram w/g wskazówek uzyskanych na tym szacownym forum i mam pewne obawy w związku z trzaskami które wydobywają się co pewien czas z wnętrza.Odgłosy te są dość wyrażne a poza tym nic się przy tym nie dzieje.Początkowo myślałem że to z dekodera, ale niestety, to z plazmy.
Oceńcie proszę, czy moje obawy są słuszne? czy to tak musi być przy docieraniu.
Pozdrawiam
 

banjo

New member
Witam. Sam jestem właścicielem powyższego modelu Panasonica i nic podobnego nie zauważyłem. Plazme mam już dotartą, ale od początku tv był i jest bardzo cichy, nic sie z niego nie wydobywa (żadne podejrzane dzwięki) Nawet w nocy nic z obudowy nie słychać.Proponuje zgłosic problem serwisowi, tym bardziej że tv napewno jest na gwarancji.
 

mateoosch

New member
Szczerze wątpię (a raczej jestem pewien) że docieranie ma jakiś wpływ na jakiekolwiek dźwięki wydawane z TV. Przez docieranie rozumiem zmniejszenie kontrastu koloru itp. itd. a to ma się ni jak do dziwnych dźwięków :)
Jak napisał kolega powyżej pewnie czeka Cię wymiana TV :(
Pozdrawiam
 

balsam

New member
Witam!
Od chwili napisania tego postu do dnia dzisiejszego nie powtórzyły się w/w trzaski i czekam jeszcze na dalszy ciąg.Nie mogę nic czynić, bo nikomu nie udowodnię że tak działo się dwa tygodnie wstecz, bez żadnych skutków w odbiorze TV
Dziękuję za zainteresowanie moim tematem.
Pozdrawiam
 

ivf

New member
może po prostu plastik "dostosowywał" się do nowego otoczenia i pierwszego zagrzania podzespołów.. skoro to ustało to nie przejmowałbym się
 

Jarod

New member
pierwsze miesiące mi strzelało ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Teraz się ułożyło wszystko. Teraz mi strzela monitor samsunga jak go wyłączam po dłuższej pracy :p słychać jak plastik pracuje
 
Do góry