Mam ogromny problem, nic juz nie wiem;-(

ensata

New member
Niestety, okazało się, że jestem typową blondynką. Dostałam zielone światło na zakup telewizora, no i się zaczęło, ja nic nie rozumiem:roll:Wiem, że tacy nowi są irytujący, ale plizzzz, podpowiedzcie. Mam pokój otwarty ok 24m2, w domu cyfrę. Potzrebuję telewizor 32 cale, do 3500.Po długich poszukiwaniach znalazłam LE32R71B i już prawie miałam kupowac, jak okazało się, ze to stary model, nowy jet lepszy itd:confused:do kompletu musze miec dvd, ale własciwie tylko do oglądania filmów. Kupię bez marudzenia, co podpowiecie;)aaaa, i tak jestem zestresowana,proszę, nie krzyczcie;)OOoo, okazało się, że powinnam dodać, żę mam bardzo słoneczne mieszkanie, a salon od południa, no i będzie na łapie.Uff, chyba wszystko
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Witam

Dla ciebie najlepszym wyborem bedzie Panasonic 32lx70 (100HZ)

Lcd - posiada matryce bez katów , system 100hz , extra działa z kabla itd .

Jest o wiele lepszy wyborem niz Samsung . cena 3400zł .

Poczytaj watek Panasonic 32lx70 .

DVD - PANASONIC DVD-S511 lub troszke lepszy DVD-S53

LX70 to najnowszy model Panasonica - płynnoscia obrazu zachwyca . Nic nie smuzy itd. Obraz z dvd , kabla , hd wysmienity .
Co wazne ma 100hz i to widac gołym okiem plus bardzo dobry procesor obrazu .

Pozdarwiam .
 
Ostatnia edycja:

ensata

New member
ortax360 napisał:
Witam

Dla ciebie najlepszym wyborem bedzie Panasonic 32lx70 (100HZ)

Lcd - posiada matryce bez katów , system 100hz , extra działa z kabla itd .

Jest o wiele lepszy wyborem niz Samsung . cena 3400zł .


Pozdrawiam
Dziękuję bardzo za odpowiedz:)jakbys jeszcze podpowiedział dvd, to stawiam piwo przy okazji pobytu w 3 miescie,a lbo Wegorzewie;)
 

mataman

New member
Bez reklam
No przecież podał Ci dwa modele DVD. Ja osobiście brał bym ten drugi DVD-S53. Różnica w cenie mała a jest lepszy.
 

ensata

New member
mataman napisał:
No przecież podał Ci dwa modele DVD. Ja osobiście brał bym ten drugi DVD-S53. Różnica w cenie mała a jest lepszy.
Na wzrok mnie się rzuciło z wrażenia;)Przeraziły mnie tylko te zielone wężę, no ale trudno. Widać trzeba się przekonać samemu;)Jak jestescie juz tacy mili, to jakie kable mam kupić?Tzn, mam "skrzynkę" od cyfry plus, z niej kable:roll:czy z telewizorem bedą już kable, czy musze coś dokupic by był komplet?W media marku zabiją mnie śmiechem jak zapytam:oops:a i łapa, qrcze, jak łapa do telewizora nazywa się fachowo?bo łapy jako takiej nigdzie w internetowych sklapach nie ma:confused:
 

mataman

New member
Bez reklam
Do cyfry dobry kabel euro-scart (min. 50zł, nie tańszy), do odtwarzacza DVD kabel HDMI ( tutaj jakość kabla już nie ma takiego znaczenia, za ok 30zł wystarczy nie ma co przepłacać).
 

ensata

New member
mataman napisał:
Do cyfry dobry kabel euro-scart (min. 50zł, nie tańszy), do odtwarzacza DVD kabel HDMI ( tutaj jakość kabla już nie ma takiego znaczenia, za ok 30zł wystarczy nie ma co przepłacać).
Dziękuję cudnie:eek:k:
 

Zoltyy

New member
ensata napisał:
Przeraziły mnie tylko te zielone wężę, no ale trudno. Widać trzeba się przekonać samemu

Weze byly purpurowe, zielone byly krawedzie - to przypadlosc plazm Panasonica. LCD tej firmy to naprawde dobra rzecz - bez wezy, pajakow i innego paskudztwa. A lapa to chyba uchwyt.
Powodzenia w zakupach.
 

ensata

New member
Zoltyy napisał:
Weze byly purpurowe, zielone byly krawedzie - to przypadlosc plazm Panasonica. LCD tej firmy to naprawde dobra rzecz - bez wezy, pajakow i innego paskudztwa. A lapa to chyba uchwyt.
Powodzenia w zakupach.
Aaaaa, no właśnie, plazma:oops::oops::oops:tak mi sie nie zgadzało;)Szukałam, ale uchwyty są tylko takie mocujące, a ja muszę mieć taką ruchomą.Tfu, tfu, za życzenia nie dziekuję;)

mataman napisał:
No przecież podał Ci dwa modele DVD. Ja osobiście brał bym ten drugi DVD-S53. Różnica w cenie mała a jest lepszy.
Zamówiłam już ten drugi;)
 
Do góry