małytelewizor 22" na działkę..

leszekmw

New member
witam wszystkich , oglądałem wczoraj jakieś sony za 1150 , samsung 1000 .. , może możecie polecić coś do oglądania na działkę , żeby dobrze chodził na naziemnej cyfrowej... .
nie musi być z jakimiś perwersjami , bardziej chodzi o w miarę dobre oglądanie .
Krzysiu , może Ty coś rzucisz..:)
dziękuję z góry za pomoc...
aaa...zapomniałem , chodzi jeszcze o to żeby miał dość dobre kąty widzenia /czy jak to się tam nazywa / , telewizor będzie stał na komodzie , sadzę ze standardowej wysokości , a oglądany będzie często-gęsto z leżaków..
sony co ogladałem to Sony KDL-22EX550 , i już ktoś napisał ze ma słabe kąty..

cos pogrubiło trzcionkę..hmm...
 
Ostatnia edycja:

leszekmw

New member
Krzysztof , czyli sygnał z naziemnej cyfrowej to jest sygnał SD ?
oglądałem wczoraj również toshibę 24W1333 , na pewno o wiele lepsze kąty pionowe od sony. co możesz o tym telewizorze powiedzieć? ..
już oglądam tego sharpa którego podałeś..
znów gdzieś telefon do Ciebie posiałem..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp ma lepsze obróbkę cyfrową.
Masz sygnaturę na kanałach HD. Pozostałe to SD.
Tel wysyłam Ci na PW.
 

leszekmw

New member
zrobiłem tak jak powiedziałeś , wziąłem wczoraj tego sharpa. poprzedni zakup , zresztą u Ciebie , też był bardzo udany a więc mam nadzieje że i ten bedzi ok' . na razie jeszcze leży w pudełku ale w sobotę na działce się nim pobawię . jeszcze raz dziękuję za pomoc. do następnego razu...

a jeszcze muszę kupić jeden na piętro .., ale tam mam około 5 metrów do telewizora , więc na 20-kilku calach sie nie skończy pewnie..))
..mam nadzieję ze niedługo sie zgłoszę i pohandlujemy..:)
 
Do góry