Mały zestaw 5.1: DX-1 czy HTKS30

bananesz

New member
Witam
Jak w temacie szukam małego zestawu 5.1 Kwota przeznaczona na ten szczytny cel to okolice 2000 zł. Obecny sprzęt tx-nr609, wielkość pokój 4x4m. Kolumny na pewno będą powieszone na scianie. Na oku mam dwa zestawy jak w temacie Wharfedale DX-1 i Harman HTKS30 pod uwagę brałem jeszcze zestaw PolkAudio TL1600 ale nie znalazłem zbyt wiele informacji na ich temat. Ostatecznie zastanawiałem się również nad zestawem złożonym z 4 sztuk JBL ES20 + ES25 + ES150P ale na taki zestaw musiał bym trochę dozbierać. Slucham 30%muza (Lipali, Metallica, Jopek,U2), 30%radio Aupeo, 40% filmy.
Poradźcie co robić?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Najlepszy taki do dozbierania:
JBL Studio 130x4 + 120c + 140

Jak mają być małe to HKTS30, jak mogą być większe to DX1. Mamy teraz na nie dobre ceny.
 

bananesz

New member
Dzieki za szybką odpowiedź ale nie pomogła mi ona w podjęciu decyzji. Wielkość w przypadku tych zestawów nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Mam miejsce na scianach i suficie, nie mam go na podlodze :( Dlatego oddałem w dobre ręce Maestro II180. Raczej chodziło mi o to czy sa jakieś wyraźne różnice w odsłuchu miedzy nimi. Blackninja rozumię że w sprawie promocji pisać na priv ?
 
Do góry