Mały tv do ps3 - kobieta w potrzebie ;)

ymarq

New member
Hej!

Słuchajcie, wiem, że wszyscy mają już po dziurki w nosie tematów typu "jaki telewizor kupić", ale naprawdę zrobiłam już w kierunku samodzielnego znalezienia odpowiedzi na to pytanie absolutnie wszystko i - jak bezradna baba - wciąż nie wiem ;)

Jestem od dzisiaj szczęśliwą posiadaczką playstation 3 slim. Nie mam telewizora. Dysponuję budżetem do 1200 zł, więc bez szaleństw. Mam na szczęście mało miejsca na ten tv, więc nie będę aż tak płakać, że przekątna 26 cali max (więcej chyba nawet nie bardzo wejdzie, szerokość boku szafy, na którym go powieszę to około 60 cm). Zależy mi na tym, żeby obraz się nie haczył przy grze w jedną, jak i 2 osoby i żeby był dość przyzwoity. Chcę grać w GTA, jakieś bijatyki, wyścigi i fifę. Poza tym większych wymogów nie mam :)

Po przebrnięciu przez setki postów na wielu forach, zasięgnięciu języka w Saturnie i innych Mediamarktach doszłam do wniosku, że najważniejsze to min. 100 Hz i Full HD. Ale mówcie, chłopaki proszę!, co wiecie, może te moje wnioski są kompletnie do d...

Mam na oku następujące modele:
LG 26CS460 HDTV TRIPLE XD ENGINE DVB-T

(Na allegro podają, że ma full HD, gdzie indziej w necie - że nie ma - komu wierzyć? ), oraz:

CD L.G. 37LH5000


POMÓŻCIE CHŁOPAKI PROSZĘ :) Święta, świętami, ale wiadomo, że po jedzeniu i prezentach wszyscy ukradkiem uciekli do kompa ;)

No i wesołych :)

Z góry wielkie dzięki!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam ktoregos LG tv 1080p 26" lub 27" w pracy i tam tez sluzy glownie do mojej drugiej PS3 (do pc takze), pewnie ktos doradzi w miedzyczasie ale powiem tyle ze sprawdza sie swietnie a cena oscylowala z tego co pamietam w granicach max 1200zl i do tej kwoty w tej przekatnej ja osobiscie bym na nic innego nie zmienial. Jezeli to ten sam model co podalas to w ciemno mozesz kupowac, ale poczekaj jeszcze moze ktos mial porownanie z innymi i poradzi cos lepszego.
 
Ostatnia edycja:

bogaty

New member
Bez reklam
Nie myślałaś nad monitorem 24' do PS3, zajmie mniej miejsca nie musisz obawiać się o input lag, smużenie i zostanie ci pieniążków na kosmetyczkę:)
 

ymarq

New member
Szczerze mówiąc monitor nie za bardzo, bo jednak w przyszłości chciałabym też oglądać telewizję po prostu - a obecnie nie mam żadnego pudła rozrywki w ogóle ;)

A co powiecie na Philips 32PFL3107H?
Pasowałby mi z tego względu, że mam odbiór na miejscu i to całkiem blisko domu ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak mysli nad 26" i 37" to 24" bedzie za maly, ja wymienilem wlasnie z 22" lub 23" (nie pamietam dokladnie) na 26" wlasnie z uwagi na te kilka cali i to jest absolutne miniumum. Gram w Fife i zadnych zauwazalnych lagow nie mam.
 

ymarq

New member
Jak mysli nad 26" i 37" to 24" bedzie za maly, ja wymienilem wlasnie z 22" lub 23" (nie pamietam dokladnie) na 26" wlasnie z uwagi na te kilka cali i to jest absolutne miniumum. Gram w Fife i zadnych zauwazalnych lagow nie mam.

Tak naprawdę kieruję się tylko ceną i dostępnością "od ręki". Mógłbyś rzucić okiem proszę, czy parametry takiego Filipa są okej? Philips 32PFL3107H *351724 D (nie moge jeszcze linków wrzucać, ale z pewnością wygooglasz łatwo jak cos ;) )

w ogóle jak to jest? Koniecznie full HD, czy moze być HD ready? i czy 50 Hz to za mało, czy lepiej 100 Hz?

Dziękuję <3

PS lag? <blonde>
 

ymarq

New member
@dredsons: Raczej nie. Generalnie filmy oglądam pobrane z sieci lub klasycznie na dvd. Więc myślę, że od wielkiego dzwonu. Ale gry na PS3 nie są przypadkiem na płytach blue-ray?

@Masta_J: ok, przepraszam, mogę jeszcze oczekiwac kilku odpowiedzi tutaj, czy mam sie tam przenieść?

@all: Chcę grać w GTA, fifę, tekenna i jakieś wyścigi, oglądać filmy na dvd. Czy tv musi mieć full hd, czy wstarczy hd ready? I jak jest z odświeżaniem: 50 Hz, czy minmium to 100?

dziękuję :*
 

dredsons

New member
Bez reklam
@ymarq
Jeżeli nie będziesz oglądała filmów blue-ray to HD Ready spokojnie Ci wystarczy mało jest jeszcze gier,które odpalają się w wysokiej rozdzielczości.
 
Do góry