Mały telewizor do PS3

karus85

Member
Witam potrzebuję pomocy w wyborze małego telewizora do grania na konsoli PS3
Pewnie zaraz będą podpowiedzi "po co ci mały tv" "do ps3 minimum 32" itd ;)

Ale już tłumaczę, w salonie mam KDL-46hx750 więc jest ok, ale ostatnio dużo pracuję z dala od domu i dlatego potrzebuję takiego małego "mobilnego" 22" telewizorka.

Czego oczekuję od takiego tv ?

- żeby po usb odtwarzał multimedia w różnych formatach
- full hd (filmy bluray i gry ps3)

Jak już skończę pracę w rozjazdach to ten tv zapewne wyląduje w kuchni :)

Wpadły mi w oko takie modele tv:

- Samsung UE22D5003
- Samsung UE22ES5410W

Który z tych tv byłby lepszy do ps3 ? A może ktoś zaproponuje mi coś innego w tych rozmiarach ?


Edit:
Tv muszę kupić w jutro lub najpóźniej w niedzielę także proszę o pomoc :D
 
Ostatnia edycja:

karus85

Member
Dzięki kiki za podpowiedzi, niestety w UK ta tośka i sharp są mało dostępne jedynie pozostaje samsung.

Czym się różni ten Samsung 22es 5400 od UE22D5003 oprócz tego że ten pierwszy posiada funkcję smart??

A może ktoś jeszcze podpowie coś ciekawego lub też użytkuje jeden z podanych tv.


Edit:

Pojechałem do sklepu i z małych tv były tylko jakieś "technika" "logic" i inne wynalazki, oprócz tego był jeszcze w promocji Samsung UE22D5003 którego kupiłem i powiem że jestem nawet zadowolony. Co prawda z wejść ma tylko scart, 2x hdmi, usb, wejście antenowe, gniazdo na słuchawki i serwisowe ale więcej mi nie trzeba.

Po podłączeniu ps3 jak na takiego brzdąca ekran bardzo ładnie świeci, gra się ... no właśnie jestem przyzwyczajony do 46" ale na 22 też daje radę. Gorzej jest grać w trybie multiplayer np. w Battlefield 3 ale czego oczekiwać od 22" ;)

USB - po podłączeniu dysku z kilkoma filmami niestety telewizor nie widział żadnego pliku nie zależnie od formatu, ale poradziłem sobie z tym wchodząc w menu serwisowe i zmieniając model telewizora z UD5003 na UD5005. Teraz filmy ładnie śmigają ale nie jest to aż tak ważna dla mnie funkcja ponieważ tak jak pisałem wcześniej wolę oryginalne filmy na BluRay-ach :)

Oczywiście po zmianie modelu w menu serwisowym doszły nowe opcje takie jak np dodatkowe wejście hdmi, component, pc itd których fizycznie tv nie posiada :D ale to chyba nie problem :p

Z mojej strony to tyle na temat tego tv. Zakup uważam udany za bardzo małe pieniądze, który będzie spełniał wszystkie moje oczekiwania z użytkowania tego ekranu wtedy kiedy będę po za domem.

Dla ludzi zastanawiających się nad kupnem tv do gier w które będziecie grali we własnym domu polecam jak największe ekrany ponieważ 22'' to nic przyjemnego :p Uff jak to dobrze że będę tego malucha używał tylko na wyjazdach :D:D:D
 
Ostatnia edycja:

karus85

Member
Wiem wiem kiki :) po jakiś 3 miesiącach od kupna 46'' stwierdziłem że przydał by się przynajmniej 55'' ekran ale to może w przyszłości :p

Dobrze że ten 22'' będzie mi służył tylko przez chwilę na wyjazdach bo inaczej to by była masakra dla oczu i moich nerwów :D:D:D
 
Do góry