mały problem z odtwarzaniem filmów dvix

arturroj

New member
1. gdy podłączam pendrive'a z filmem .avi oraz napisami .srt to konsola widzi pendrive'a lecz gdy nacisne na nim x to pisze "no title" lecz gdy dam zielony trójkąt i nacisne display all to już film moge zobaczyć, tak samo jest z photo oraz music - czy da się tak zrobić aby konsola odrazu zobaczyła to co jest w pamięci.
2. konsola nie widzi mojego zewnętrznego dysku USB 500GB firmy Trekstor, jest sformatowany na fat32 i jest tylko jedna partycja (mój odtwarzacz belwood 301USB widzi wszystko), czekałem aż 15min i myślałem że zatrybi lecz nic z tego, może ps3 ma ograniczenia na USB co do wielkości zewnętrznych pamięci - może ktoś pomóc
 

maciek_bor

New member
Witam,
zgrałem film DVD (4,7 GB) na pendrive'a - folder Video TS i Audio TS. W folderze Video TS są m.in. 4 pliki VOB każdy o pojemności 0,99 GB. Po podłączeniu go do PS3 widzę 4 pliki video, każdy mogę odtworzyć ale tylko pierwszy plik zawiera ścieżkę audio. Pozostałe pliki grają bez dźwięku. Czy jest jakaś metoda żeby wszystkie pliki można było oglądać z dźwiękiem?
Mam cały dysk 250 GB z filmami i mogę je tylko oglądać na komputerze. Mam PS3 podłączone w sieci z komputerem. Czy można udostępnić te pliki video i bezpośrednio odtwarzać z PS3?
Pozdrwiam
 

luuzak

New member
Nie możesz oglądać filmów dvd z Pendrive przez USB ponieważ odtwarzacze dvd/divx odtwarzają przez ten sposób tylko filmy 'avi' i muzykę , więc DVD nie odpalisz przez USB ..
 

bartolini76

New member
arturroj napisał:
1. gdy podłączam pendrive'a z filmem .avi oraz napisami .srt to konsola widzi pendrive'a lecz gdy nacisne na nim x to pisze "no title" lecz gdy dam zielony trójkąt i nacisne display all to już film moge zobaczyć, tak samo jest z photo oraz music - czy da się tak zrobić aby konsola odrazu zobaczyła to co jest w pamięci.

Nie da rady ogladac divx-ow z napisami - trzeba je najpierw "wplesc" do filmu np za pomoca programu sub2divx.
Jak to zrobisz to mozna wybrac "subtitiles" po rozpoczeciu odtwarzania filmu.
Aha tym programem udalo mi sie zrobic napisy tylko do malych plikow np odcinka serialu ( 350MB ) przy wiekszych ( pow 700MB ) napisow nie widac w czasie odtwarzania na konsoli
 

Snyka

New member
bartolini76 napisał:
Nie da rady ogladac divx-ow z napisami - trzeba je najpierw "wplesc" do filmu np za pomoca programu sub2divx.
Jak to zrobisz to mozna wybrac "subtitiles" po rozpoczeciu odtwarzania filmu.
Aha tym programem udalo mi sie zrobic napisy tylko do malych plikow np odcinka serialu ( 350MB ) przy wiekszych ( pow 700MB ) napisow nie widac w czasie odtwarzania na konsoli

Duśo szybciej wplecie napisy do filmu All Player 3.0 za pomocą MUX'a około 2 min ! Wybieramy charakterystyczny X na panelu All playera 3.0 i klikamy start wybieramy miejsce zapisu filmu z napisami i po 2 minutach cieszymy sie filmem z napisami... napisy trzeba włączyć podaczas odtwarzania filmu
 

KwaK-0

New member
Czy w ten sposób też można oglądać filmy divx z napisami udostępnione przez media serwer ?? czy jest na to inny sposób ?
 
Do góry