Mały problem z gwiazdkiem

Mefju

New member
Witam sprowadziłem sobie playstation 3 [40gb] z ameryki i mam mały problem ponieważ kabel podłączający ps'a do prądu ma inne wejście chyba amerykańskie i nie mam jak podłączyc ps'a.Moje pytanie to czy da sie to zrobić przez jakiś inny kabel czy coś nie wiem co mam zrobić czy wymienić coś w czarnułce? prosze o pomoc
 

-AS-

New member
Witam,
nie wiem, może się mylę, ale sama przejściówka to chyba za mało. W Stanach mają 110V w Polsce 220V. Wiem, że jak kiedyś dostawałem coś od rodzinki ze Stanów (fakt, to było daaaawno temu), to używałem specjalnego zasilacza (który zresztą się grzał potwornie), znany też pod nazwą adapter/konwerter.

Jeżeli się mylę, to przepraszam za mieszanie w głowach.

Pozdrawiam
 

pawek

New member
W ostatniej przejsciowce sa dwa cienkie jak sie przyjrzysz polaczone z okraglym a te okragle trzecie to pewnie uziemienie .
 

neospiderman

New member
A może olejesz te przejściówki i kupisz sobie po prostu kabel z "naszą wtyczką". W ps3 jest stosowany standardowy kabelek jak do kompów.
Aha i w przypadku ps3 konwerter napięcia nie jest konieczny zasilacz w konsoli działa na 110 i 230V.
 

Mefju

New member
Yyyy może zrobimy tak wyśle Ci mój nr gg na prwatnej wiadomości i pogadamy chwile bo naprawde musze zadać kilka pytań a tak na forum to długo to trwa
 
Do góry