Mały problem z 49PUH4900

rammek88

New member
Witam, ostatnio zauważyłem, że gdy włączam TV logo philipsa jest wyświetlone bez podświetlenia (ciemne prawie niewidoczne). Trwa to sekundę następnie podświetlenie się włącza i logo widać normalnie. Gdy wyjmę wtyczkę z kontaktu po ponownym podłączeniu TV ten problem na jakiś czas znika. Jest to problem natury kosmetycznej gdyż w oglądaniu to nie przeszkadza. Bardziej nurtuje mnie pytanie czy to początek jakiejś większej awarii? TV mam od ok 2 tygodni.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jak masz ustawione podświetlenie tego logo?
I czemu wyciągasz wtyczkę ?
 

rammek88

New member
nawet nie wiem czy są do tego logo jakieś ustawienia. Rzecz ma się tak, że gdy TV jest długo wyłączony lub tak jak pisałem wypnę wtyczkę podświetle włącza się na cały czas wyświetlania logo. Gdy TV jest włączony przez jakiś czas i go wyłącze i za chwilę włączę logo się pojawia ale bez podświetlenia, jest lekko widoczne np w nocy przy włączonej lampie i podświetlenie załącza się po 2 sekundach.
 

rammek88

New member
Ostatnio też TV pokazuje że plik z filmem o rozmiarze 5GB ma 900MB lub -1500GB, w takich przypadkach dzwięk przerywa tylko w momentach gdy aktualnie w filmie lektor się nie odzywa (kwestie wypowiadane przez lektora są całe i zrozumiałe) lub w ogóle nie ma głosu. Na PC ten sam film działa bez problemu. W czym jest problem?
 
Do góry