Mały defekt prosze o POMOC

j_foks

New member
Mam mały problem z odtwarzaniem filmów z PC na TV HD. A mianowicie podlaczenie kabelkiem DVI - HDMI dziala elegancko posciagalem klika reklamowek obraz rewelacja. Klika z nich miala male przeskoki, ale wkoncu udalo mi sie zdobyc film Gwiezdne wojny 2 - zainstalowalem klika kodekow wszystko dziala fajnie ale niestety po np 5 minutach ogladania filmu, glos z obrazem sie rozjerzdza w zaleznosci od programu na ktorym to wlaczam np na MK PLayer jest inaczej niz Cinema Playerze czy jakims wogle innym, nie wiem moze to wina poprostu kodekow, ale mam tylko 3 i na trzech jest podobna sytuacja. Co dziwne nie jest to wina uszkodzenia filmu bo klikne myszka i ustawi sie po chwili dzwiek z obrazem ale znowu po 5 minutach sie rozjazd robi po zostawieniu tego po jakims czasie wraca minimalnie ale pozniej znowu to samo.

Prosze o podpowiedz jakich najlepiej uzywac kodekow
i czym ogladac filmy z PC.

A moze to wina mojego sprzetu :
Pentium 4 2,4GB
512mb RAM
Karta graficzna Ge Force FX 5200

Nie wiem co zrobic moze dokupic ramu? czy wymienic karte graficzna z seri 7 podobno ma juz cos tam do filmow HD, czy nic nie robic i znalesc odpowiednie oprogramowanie. Bo wszystko pieknie cacy gra tylko ten maly defekt.

Dziekuje za podpowiedz.
Kontak: foks@interia.pl lub gg: 4122783
 
Do góry