Mało kasy dużo problemu. Proszę o pomoc.

sztygar1

New member
Witam.

Mam na kino domowe 1700 zł. i tego nie da rady zmienic.
Który z poniższych zestawów wybrac? Chyba że znacie w tej cenie coś lepszego.

1. Pioneer DCS 370 cena 1389 zł
2.Panasonic SC PT-850 cena 1345
3. Sony DAV DZ 630 cena 1269

Co przemawia za poszczególnymi modelami.
Pioneer ładnie wygląda
Panasonic ma dobre opinie
Sony pasował by do telewizoru Sony kdl-32d3000 i nagrywarki sony które posiadam
Wszystko to ma zagrac w pokoju z aneksem kuchennym około 25m2 Kino domowe 70% muzyka 30 %

Proszę pomóżcie podjąc decyzję co kupi w tej cenie.
Wiem że dla profesjonalistów w tej dziedzinie to śmieszne zabawki ale narazie tylko na takie mnie stac.

Dziękuje i serdecznie pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie cytuj wypowiedzi bezpośrednich poprzedników.

Twój wybór zawęża cena, jednak zastanowiłbym się nad zmianą opcji plastików na kino złożone z DVD, amplitunera i zestawu głośników w drewnie. Nawet jeśli nie będzie w takim zestawie subwoofera, to zawsze możesz go później dokupić.

ArtS :)
 

sztygar1

New member
A jaki zestaw z klocków byś zaproponował ?
Tylko mam mały problem z przodu kolumny nie mogą byc za duże. Mam mało miejsca obok telewizoru

Jeżeli bym miał zostac przy zestawie to który?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
No widzisz. Proszę, abyś nie cytował ostatnich wypowiedzi, a Ty cytujesz.

Jeśli chodzi o zestaw, to są gotowe zestawy oparte na amplitunerach Yamaha 359, czy Pioneer 417. Zajrzyj, powiedzmy, na stronę www.q21.pl w celu zorientowania się co do możliwości wyboru.

ArtS :)
 

michal218

New member
Sorry za OT,ale jak tu nie zakladac nowych podobnych watkow,skoro czesc pytan jest bez odpowiedzi,czesc jest wrecz skandaliczna,a sa tez nie do konca na temat.Facet wymienia 3 modele,jeden jestw drewnie pioneer dsc370,a odsylacie na sprzet w drewnie.Poradzcie np.czy ten sprzet jest niezly,co ma zle itp itd.Sorry,jesli sie wymadrzam,ale sam tez potrzebuje pomocy,a musze zakladac nowy watek,liczac,ze w ktorym znajde choc jedna dobra rade.Jeszcze raz sorry i jak wielu czekam na wsparcie.
 

michal218

New member
Moze stolarzem nie jestem....Dlugo sie tez nie przygladalem w sklepie,bo cena byla za wysoka,ale albo to jest drewno,albo porzadnie wykonana sklejka.Na pewno nie sa to plastki.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Niewykluczone, że masz rację. Na zdjęciach tego nie widać. Nie zmienia to jednak faktu, że pełnowymiarowe głośniki z drewna zagrają lepiej. Tego typu zestawy są predestynowane wyłacznie do kina.

ArtS :)
 

michal218

New member
Tu z kolei Ty masz racje :) Natomiast przy takim zalozeniu 70%filmy,30%muzyka(podobne jak moje)w dodatku mieszkajac w bloku i nie majac wiekszego budzetu,nie wiem czy to nie jest zadowajace rozwiazanie,zwlaszcza ze ich moc tez nie jest zbyt okazala,wiec nie powinno byc cudow z dzwiekami.U mnie w sklepie kosztowalo to 1800zl,ale w necie jest juz ponizej 1400zl,stad nie od razu sie zainteresowalem.Przod moze i jest jakis z plastikiem,ale boki i gora conajmniej drewnopodobne:).Pukalem paznokciem i dzwiek zblizony byl do drewna :).Raczej nikt przy takim budzecie nie nastawia sie na super sprzet,ale chce sie dokonac w miare slusznego i akceptowalnego dla ucha i kieszeni wyboru.Szkoda,ze nikt nie moze omowic sprzetu na podstawie sprawdzenia w realu jak to funkcjonuje.No nic,trzeba bedzie czytac i szukac dalej...
 
Do góry