Małe płaskie niedrogie dobre porządne w miarę lekkie efektówki. Da się? :)

graphia

New member
Hej.
Na przód i do stereo mam Roth Oli 30. Właśnie się zastanawiam nad rozbudową do systemu 4.0 (docelowo będzie 5.0). Nie jestem pewien czy chcę wieszać na ścianach (jedna ściana z kartongipsu) ciężkie i obszerne efektówki. Wolałbym znaleźć coś co mi zagra efektami za głową, przy okazji nie walnę się w taką kolumnę głową (jedna z nich będzie wisiała w miejscu dość przechodnim), cena nie spowoduje zawrotu głowy a jakość nie przysporzy bólu głowy :)
Macie jakieś doświadczenie w głośnikami efektowymi które choć po części spełnią moje oczekiwania?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Dawniej Jamo robiło takie głośniki ,(raczej przypominały obrazy) fajnie to wyglądało, nie było ciężkie i akustycznie nawet niezłe
 

szczuro

New member
ze tak sie podepne do tematu, ja szukam takich ale na przod i tyl tzw ''satelity'' ma grac na srednim poziomie, cudow nie oczekuje ze wzgledu na konstrukcje, no i cena tez ma byc przyzwoita, wyglad nowoczesny i prosty, jak ktos sie gdzie natknal na cos oryginalnego, to za podpowiedzi bylbym wdzieczny
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Niestety ale coś w rodzaju Art.....

Graphia a może Jamo A510? są płaskie nowocześnie wyglądają i przetworniki całkiem niezłe jak na taką konstrukcję
 

szczuro

New member
te jamo super, ale jakby cena byly o 50% nizsza to byloby idelanie,
mam nadzieje ze kolega Graphia sie nie obrazi, ze mu sie w watek wcianm

BTW czy moze sa jakies fajne glosniki do wbudowanie w sciane, oczyiwscie tez nie za duze

ogolnie kable mam wyprowadzone na wysokosci okolo 150 cm
 

graphia

New member
Spoko szczuro :) Wbudowywanie satelitek w ścianę to chyba tylko w lokalach restauracyjnych i pubach ma sens... w domu stracisz całą jakość dźwięku

Przemko. Ciężko to chyba było by powiesić. Mnie chodzi raczej o ten kierunek JBL Control One ** SalonWawa Al. Krakowska 244 ** (2762268662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Harman Kardon HKTS 9 parka satelitek SalonWawa (2801283555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szczuro

New member
jak dla mnie to cos w stylu jamo510, ale troche tansze, zadne okragle, jajowate i inne wymyslne ksztalty nie maja racji bytu, ma byc prosty i nowoczesny wyglad, minimalistyczny i zeby chociaz srednio gralo w opcji 4 sztuki
 

szczuro

New member
no i dobra problem rozwiazany, znalazlem to, czego szukalem
teraz tylko trzeba znelezc wolne srodki, bo nie ta polka cenowa, jaka zakladalem :)
JAMO GRAPHIC A610

jamographicrf.jpg


mialo byc taniej, bedzie jak zawsze, takie moje wypaczenie :)

piekne

w tym sklepie znalazlem najtansze i sprzedaja na sztuki, wiec mozna sobie kompletowac na raty :D
http://www.audioplaza.pl/Jamo_A_610_Graphic_Salon_Poznan/towar/249/#sot
 
Ostatnia edycja:
Do góry